Народні прикмети: що категорично не можна робити 25 січня

event 09:24 Вівторок 25 Січня 2022 БЛОГ

25 січня православні згадують мученицю Татіану Римську. Вона вважається заступницею всіх студентів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Крім традиційних заборон, які діють в будь-яке церковне свято (лихословити, з’ясовувати відносини, посилено працювати тощо), в цей день є особливі рекомендації, які допоможуть уникнути негативних подій в житті.

Так, 25 січня учні не повинні поводитися тихо. Наші предки вірили, що тоді Тетяна не помітить таких студентів і не зможе заступитися за них.

Батькам не можна 25 січня лаяти дітей шкільного віку і студентів — словом тих, хто в цей час навчається. Інакше в будинку може статися велика сварка, яка віддалить членів сім’ї один від одного.

Не слід 25 січня хвалитися своїми досягненнями, а тим більше ділитися з ким-небудь своїми планами. У народі говорили, що тоді можна розгубити все, що вдалося заробити, і не зробити того, що було намічено.

Не рекомендується 25 січня надягати чужий одяг. За повір’ями, той, хто не послухається цієї заборони, змінить свою долю. І не в кращу сторону.

Не варто залишати підручники відкритими — всі отримані знання зникнуть. У цьому були впевнені прапрапрадіди і намагалися 25 січня закривати всі, в тому числі і не навчальні видання (наприклад, куховарську книгу).

Про погоду наші пращури говорили: якщо 25 січня вдень сніг, літо буде дощовим.

Читайте також: Гороскоп кохання на тиждень: кого очікує фатальна любов, а кого напруга і скасування весілля

Також у народі помічали: якщо сонце проглядає з-за хмар, птахи рано прилетять.

Існувала в народі і така прикмета: якщо в небі неспокійно кружляє синиця, то незабаром погода зіпсується.

Сновидіння, що приснилися у ніч із 24 на 25 січня, можуть бути обманними. Тому якщо ви побачите довгоочікуваний результат якоїсь ситуації, не поспішайте записувати собі рятівний рецепт. Швидше за все, він буде хибним. Або не призведе до бажаних результатів.

Якщо в ніч з понеділка на вівторок вам насниться велика кількість добрих тварин (білих котиків, пухнастих собак, різнокольорових рибок), знайте: поряд із вами є вороги, які прикидаються доброзичливцями. Час критично віднестися до свого оточення і, можливо, влаштувати невелике чищення.

Якщо ви побачите добрий контакт із померлою людиною (наприклад, обійми), це буде гарним знаком: швидше за все, незабаром вам вдасться позбавитися якихось проблем.

Якщо уві сні вам присниться мандрівник, це буде попередженням: хтось вирішив привласнити собі ваші досягнення. Якщо ж у цій ролі виступатимете ви самі, то можете готуватися до великих витрат.

Джерело

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward