Матраци Дормео: види та матеріли для їх виготовлення

event 10:32 П’ятниця 03 Грудня 2021 Суспільство
[post-views]

Вибір матраца не такий простий у сучасній різноманітності товарів. Найкраще замовити матрац необхідного розміру безпосередньо у виробника або офіційного дилера. Якщо ви шукаєте якісний та довговічний варіант, варто звернути увагу на ортопедичні матраси Дормео. А як, власне, обрати матрац – читайте далі.

Безпружинні матраци

Для таких матраців характерна відсутність пружинних блоків. При виробництві в такому разі використовуються такі матеріали:

  • Латекс. Матеріал має природне походження – його виготовляють із молочка деяких рослин. Найпоширеніший варіант – гевея. Зазвичай він дуже м’який. Досить часто в матрацах до латексу додають ППУ, щоб знизити вартість і збільшити жорсткість. Латекс також може бути штучним;
  • Койр. Це волокно з горіхів кокосової пальми. Койр еластичний, досить довговічний і гіпоалергенний. Але жорсткість у нього висока, тож у матрацах його комбінують із латексом. Матраци із чистого кокосу підійдуть для ортопедичного лікування, але не для повсякденної експлуатації;
  • «Піна, що запам’ятовує форму». Це новий виток в еволюції матеріалів для матраців – полімер, здатний запам’ятовувати форму вашого тіла під час сну, а потім швидко відновлюватись після підйому.

Брати безпружинний матрац варто в тому випадку, коли вам потрібен матрац конкретної висоти для конкретного ліжка або ж якщо ви за якимись переконаннями не хочете мати справу зі пружинами.

Компанія Дормео виготовляє дитячі та дорослі матраци із пошаровою будовою. В середині виробів відсутні пружинні блоки в класичному значенні. Натомість використовується іноваційна технологія OCTASPRING, спеціальні піни та волокна, які підтримують тіло, запам’ятовують форму та гарантують ортопедичний ефект.

Пружинні матраци

Існує два типи пружинних матраців – із залежним та незалежним пружинним блоком. Перші починають поступово відходити у минуле. Залежні пружинні блоки дуже дешеві, але їхня ортопедичність низька, так само як і довговічність.

Оптимальним варіантом є незалежні пружинні блоки. Вони гарантують максимальну ортопедичність конструкції. Кожна пружина запакована в окремий чохол. Це гарантує індивідуальне підстроювання блоків під кожну частину вашого тіла.

Чим менший розмір пружини, тим тонше матрац підлаштовується під вагу вашого тіла, який зовсім не рівномірно розподіляється під час сну. Існує міф, що пружини швидко виходять з ладу, та й взагалі можуть тиснути під час сну. Це не правда. Добротний матрац із незалежних пружинних блоків служить 7-10 років і більше.

Останні новини
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
18.01.2022, Вівторок
17.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward