Любовний гороскоп на 25 січня 2023 року: що обіцяють астрологи

event 12:00 Вівторок 24 Січня 2023 Суспільство

Любовний гороскоп на 25 січня 2023 року розповідає, хто в цей день може закінчити токсичні стосунки, а кому в цей день потрібно буде допомогти коханій людині. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Якщо ви давно хотіли щось запропонувати другій половинці – дійте. Зірки кажуть, 25 січня ви будете на одній хвилі.

ТЕЛЬЦІ

Не ігноруйте допомогу близької людини цього дня, радять зірки. Навіть якщо він не зовсім у темі. Ваша байдужість 25 січня може згодом зіграти з вами злий жарт.

БЛИЗНЮКИ

Якщо ви знаходитесь у пошуках пари, у цей день маємо здивувати представників протилежної статі широтою розмаху. У цьому випадку зірки пророкують вам успіх.

РАКИ

Якщо ви давно хотіли порвати із токсичними стосунками, у цей день можете сміливо різати цю пуповину. Безжально та безповоротно. Іншої такої можливості може не передбачатися.

ЛЕВИ

Зірки кажуть, цього дня ви можете потрапити в “оточення” – з уваги з протилежної статі. Щоб вийти з нього гідно, доведеться вигадати якийсь оригінальний хід.

ДІВИ

Цього дня вам потрібно буде пливти за течією. Якщо друга половинка опиниться на протилежному боці, доведеться “евакуювати” її звідти. Можливо, проти її волі.

ТЕРЕЗИ

25 січня ви в жодному разі не повинні йти на поводу у коханої людини. Особливо якщо він щось вам пропонуватиме, на щось умовлятиме. Єдиною правильною відповіддю цього дня буде “ні”.

СКОРПІОНИ

Цього тижня ви можете ґрунтовно посваритися з партнером. Зірки попереджають: якщо 25 січня не помиритеся відразу, гарячими слідами, все може тільки посилитися.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня обранець може бути безпорадним. Зірки закликають вас не стояти осторонь, а взяти ситуацію у свої руки. Навіть якщо для цього доведеться вирвати у нього штурвал силоміць.

КОЗОРОГИ

Якщо ви перебуваєте в пошуках пари або у сварці з партнером, цей день може все змінити. Щоб переломити ситуацію, слухайте свою інтуїцію – вона буде цього дня чутлива як ніколи.

ВОДОЛІЇ

Не намагайтеся переконати у чомусь обранця. Зірки кажуть, цього дня всі ваші аргументи будуть марними. Крім того, доведеться ще й вибачення у нього просити.

РИБИ

Цього дня ви можете піднятися в очах коханої людини. Для цього вам знадобиться лише увага та фантазія. До слова, краще уникати проблемні теми 25 січня, рекомендують зірки.

Останні новини
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward