кремль наказав готувати бомбосховища по всій рф – The Moscow Times

event 10:35 Вівторок 07 Лютого 2023 Суспільство

По всій росії почалися перевірки і ремонт бомбосховищ відповідно до наказу кремля модернізувати інфраструктуру часів СРСР.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Про це The Moscow Times розповіли кілька чинних і колишніх чиновників.

На росії тисячі бункерів, укріплених підвалів та інших безпечних укриттів, багато з них десятиліттями було законсервовано. Але в той час, як війна в Україні затягується, місцева влада почала витрачати сотні мільйонів рублів, щоб знову зробити їх придатними для використання

“Рішення про інспекцію мережі бомбосховищ було ухвалене урядом ще навесні. Команду розпочати масштабну перевірку та навести лад отримали МНС, Міноборони та [інші] цивільні міністерства”, – повідомив один російський чиновник.

Читайте також: Винесли все: від білизни до телевізора: в Білорусі “мобіки” обікрали будинок місцевого (ВІДЕО)

Хоча російські офіційні особи публічно не оголошували, щоб не навіювати паніку з-поміж населення, про національну кампанію з модернізації бомбосховищ, чиновники кажуть, що вона триває вже кілька місяців. The Moscow Times поговорила з чотирма чинними та колишніми російськими чиновниками, які підтвердили, що модернізація проводиться за наказом із москви. Перевірки та ремонт почалися після повномасштабного російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року і продовжуватимуться у 2023 році, розповів чинний чиновник, який побажав залишитися невідомим.

Прагнучи уникнути паніки, місцева влада намагалася применшити значення ремонтних робіт у бомбосховищах. Наприклад, чиновники в Саратовській області, за сотні миль від лінії фронту, у грудні почали називати бомбосховища “глибоким житлом”. Водночас у Нижньому Тагілі навпаки відкрито встановили таблички на шляху до бункерів.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward