Кращі гадання на Андрія: як дізнатися свого судженого

event 13:05 Четвер 09 Грудня 2021 БЛОГ

Гадання в ніч з 12 на 13 грудня здавна було подією, на яку чекали всі дівчата. Вони вірили, що на Андрія зможуть дізнатися не тільки ім’я судженого, а й час свого весілля. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Для того аби ворожіння було правдивим, слід помолитись святому Андрію Первозванному та попросити гідну пару, а перед святом рекомендується дотримуватися посту. Окрім цього кажуть, що сни на Андрія віщі, тому варто постаратися запам’ятати те, що снилося в ніч на 13 грудня. Якщо і на Андрія, і на Святки сниться одна і та ж людина – це доля. Після проведення ворожінь можна розмовляти до ранку, а в мовчанні відправитися спати. 

Ворожіння на Андрія з чашками 

Кількість чашок має дорівнювати кількості дівчат у компанії. В не прозорі горнята необхідно покласти монети, хліб, кільце, сіль і цукор. Потім кожен учасник ворожіння повинен навмання вибрати чашку і визначити своє майбутнє. Розтлумачити його за вмістом: цукор – на радість; сіль – до лиха; монетки – до достатку; хліб означає добробут в родині; кільце – швидке весілля. 

Гадання на листочку паперу

У ніч з 12 на 13 грудня дівчина ховає під подушку 11 аркушів паперу з написаними чоловічими іменами на кожному, один повинен бути при цьому порожнім. Вранці потрібно дістати один з листочків, на ньому буде ім’я майбутнього чоловіка. Якщо трапилася “пустушка”, майбутнє поки залишається таємницею. 

Ворожіння з чаркою

Якщо на вулиці в День Андрія морозна погода, можна поворожити на дітей за допомогою чарки з водою і кільця. Ворожіння полягає в наступному: ввечері потрібно налити в чарку води, опустити в неї кільце і винести на вулицю. Перед сном перевіряєте результат: скільки утворилося горбків на замерзлій поверхні – стільки буде синів, скільки ямок – стільки дочок. 

Ворожіння з туфелькою

Дівчина повинна зняти туфельку з лівої ноги і кинути за ворота. Якщо носок повернутий назад до воріт, то дівчині залишається жити вдома ще рік, а якщо в якийсь інший бік — вийде в новому році заміж. 

Гадання на кілечках

Дівчина бере тарілочку й насипає туди пшеницю, опустивши в неї золоту, срібну, з коштовним каменем і просту каблучку. Потім заплющує очі та дістає одну з них. Срібна – зустріне другу половинку; золота – вийде заміж; з каменем – буде кохана; проста – і далі буде шукати коханого. 

Визначення ім’я нареченого

Щоб поворожити на судженого на воді знадобиться таз з водою, горіхова шкаралупа, невеликі листочки паперу з чоловічими іменами і недогарок свічки. У шкаралупі необхідно закріпити свічку, запалити її і встановити посередині таза. По його краях розмістити папірці з іменами і чекати, до якого з них попливе “човник” зі свічкою. В результаті можна дізнатися ім’я майбутнього чоловіка. 

Ворожіння з гребінцем

Найпростіший спосіб ворожіння – наворожити образ судженого уві сні. Для цього потрібно взяти гребінець і покласти його перед сном під подушку зі словами: “Суджений-ряджений, прийди і причеши мене”.

Ворожіння на сірниках

У ніч на Андрія візьми коробку із сірниками, тримай її в руках і зосередь увагу на своєму бажанні або запитанні, відповідь на яке ти б хотіла дізнатися. Витягуй по черзі сірники. Замість сірників можна взяти жменю бобових, наприклад, квасолі. На кожен сірник (квасолинку) примовляй “збудеться”, “не збудеться” або “так”, “ні”. Останній сірник — відповідь. 

Гадання перед сном

Перед тим, як лягти спати, поставте під ліжко склянку з водою, накриту дерев’яною галузкою чи невеличкою дощечкою, яка символізуватиме кладку через річку. Після цього промовте тричі такі слова: О дай же, Боже, молодій мені, Щоб приснився мій суджений вві сні. І Тебе, Святий Андрію, Я прошу, як умію: Святий Андрію, допоможи, Мене сьогодні не залиши! Ой ти, місточок, та не хилися, А ти, Іванку, мені приснися. Перейди річку – биструю воду, Й веди до шлюбу мене, молоду. 

Читайте також: Гороскоп на 10 грудня: що чекає на Лева, Рака та інші знаки зодіаку

Джерело

Автор:
Теги:
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward