Користь та шкода черешні: кому варто відмовитися від цих фруктів

event 14:30 Вівторок 07 Червня 2022 БЛОГ
черешня

Плоди на 80% складаються з води, 10% вуглеводів і 10% сахаридів. Про це пише prostoway.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS. 

Вона містить багато клітковини

Не завжди легко отримати рекомендовані 25-30 г клітковини на день, адже це дуже корисний мікроелемент, який необхідний нашому організму. У чашці черешні міститься 3 г клітковини, тому ягоди можуть стати відмінним її джерелом. Дієта, багата на клітковину, сприяє підтримці здорової маси тіла, поліпшення здоров’я кишечника, зниження холестерину і ризику серцевих захворювань і навіть перешкоджає підвищенню рівня цукру в крові.

Черешня діє як протизапальні засоби

Болять м’язи чи суглоби? Черешня може стати вашим новим солодким джерелом знеболювання. Дослідження показують, що вони багаті на антоціани, групу поліфенолів, які борються із запаленням тканин, так само як і такі ліки як, наприклад, ібупрофен.

Вона корисна для серця

Антоціани, що містяться в черешні, також можуть бути корисними для вашого серця. Дослідження показують, що ці речовини можуть відігравати роль у профілактиці серцевих захворювань, зменшуючи запалення та сприяючи здоровій функції артерій.

Ягоди покращують якість сну

За даними Національного фонду сну, черешня є природним джерелом гормону мелатоніну, який допомагає контролювати внутрішній годинник вашого тіла та сприяє здоровому режиму сну. Щоденне вживання 25 ягід черешні може допомогти вам спати міцніше і найдовше за три дні. Національний фонд сну рекомендує їсти черешню незадовго до того, як лягти спати, для максимальної користі.

Читайте також: Медики назвали 6 доступних продуктів з пребіотиками

Кому варто виключити черешню з раціону

 Цукровий діабет 1 типу, виразкові захворювання травної системи, схильність до розладів шлунково-кишкового тракту, знижений тиск – такі протипоказання черешні. 

Крім того, її плоди іноді можуть викликати алергічні реакції, тому при виявленні індивідуальної нестерпності цієї ягоди, від неї звичайно краще зовсім відмовитися, особливо якщо алергія на черешню виявилася у маленької дитини.

“Не завжди буває корисна черешня для жінок в період грудного вигодовування, оскільки її включення в раціон може стати причиною висипу і розлади кишечника у малюка. Щоб уникнути неприємних наслідків черешня при грудному вигодовуванні вводиться в раціон мами поступово і після досягнення малюком тримісячного віку.”

При відсутності алергічних та інших реакції у дитини на цей продукт, ягоди мамі надалі можна буде вживати регулярно.

Теги: черешня
Останні новини
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward