Із якими захворюваннями не можна купатися: перелік

event 10:07 Четвер 22 Липня 2021 Здоров'я

Лікарі перерахували хвороби, при яких не рекомендується купатися в морі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Деякі хвороби, в тому числі хронічні, є протипоказанням для купання у відкритих водоймах. Лікарі кажуть, що після літньої відпустки в деяких випадках доведеться додатково відправитися на лікування. Щоб цього не сталося, краще поберегтися

Перед поїздкою на море слід проконсультуватися з лікарем людям, з такими хворобами, як онкологія, аутоімунні хвороби, серцево-судинні та інші важкі патології. Також категорично заборонено купатися у водоймах людям з такими захворюваннями:

Цистит

Лікарі кажуть, що якщо ви хоч раз перехворіли на цистит, морська вода може викликати незначне роздратування і тим самим спровокувати рецидив. Адже хвороба викликається не переохолодженням, як думає багато хто, а шкідливими мікроорганізмами, які можуть активізуватися при подразненні слизової.

Молочниця

Якщо у вас кандидоз, його краще вилікувати перед поїздкою в море. Оскільки при молочниці купання в солоній морській воді може викликати роздратування і значно погіршити ситуацію.

Дерматологічні недуги

При шкірних захворюваннях морська вода також є одним із основних подразників. Особливо, якщо ви страждаєте екземою, атопічним дерматитом і у вас зараз загострення. Уникати солоної води потрібно також людям, що страждають частими рецидивами герпесу.

Пієлонефрит

При такому захворюванні запальний процес в сечостатевій системі доходить до нирок. Якщо у вас хронічний пієлонефрит в стадії загострення, солоної морської води краще буде повністю уникати.

Проблеми з вухами

Купання в морі протипоказано людям, у яких регулярно з’являються сірчані пробки. Якщо в вуха потрапить солона вода, вони можуть набрякнути і спровокувати дискомфортні прояви. А людям з поганою прохідністю слухової труби заборонено пірнати, так як може пошкодитися слухова перетинка.

Зауважимо, що у морській воді понад 30 мінералів та мікроелементів, що добре впливає на опорно-руховий апарат, тому така вода корисна для осіб у яких проблеми з суглобами та хребтом. Окрім цього, йод, який міститься у повітрі на узбережжі корисний для профілактики захворювань щитоподібної залози, він сприяє зниженню рівня холестерину в крові, а також покращує мозкову діяльність та пам’ять.

Джерело: сайт yellmed

Читайте також: Італійські фермери виростили найбільшу у світі черешню (фото)

Теги:
Останні новини
24.09.2021, П’ятниця
23.09.2021, Четвер
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward