Ібупрофен – універсальне лікування симптоматичного болю

event 14:57 Четвер 28 Липня 2022 БЛОГ

Наявність больового синдрому створює дискомфорт людині, внаслідок чого вона не може нормально працювати, виконувати повсякденні завдання, а іноді навіть спати, лежати та ходити. Як правило, у таких ситуаціях використовуються різні лікарські препарати та одним із перевірених рішень є ібупрофен. Його застосовують лише в індивідуальному порядку та при особливих випадках.

З його допомогою вдасться знизити температуру, позбавитися легких запальних процесів, а також лікувати симптоматичний біль різної етіології. Також Ібупрофен вважається жарознижувальним засобом, тому його призначають за високої температури. Пігулки містять 200 мг діючої речовини.

Показання до застосування

Препарат призначають за таких проблем:

  • головний чи зубний біль;
  • невралгія;
  • біль в м’язах;
  • артроз;
  • легкі форми артриту;
  • застуда та грип;
  • травми та забиття;
  • менструальні болі.

Приймати таблетки необхідно лише після призначення лікаря і в жодному разі не можна їх комбінувати з іншими препаратами без дотримання вимог лікаря.

Форма випуску

Найчастіше ібупрофен виписують у таблетках, але через неможливість прийому у цьому вигляді виробник пропонує кілька альтернативних форм. Мазь та крем використовуються при м’язовому болі або болі в суглобах. Уколи застосовуються у тих випадках, коли жодна з форм не підходить для хворого. Ін’єкції ібупрофену на території України не випускаються.

Застосування

Лікар попередньо розповість, у якій кількості та коли приймати таблетки. Якщо цього не сталося, тоді слід уважно прочитати інструкцію. Для дорослих підійде доза 200–400 мг. Подібне дозування можуть призначати до прийому кожні 4-6 годин. У формі мазі ібупрофен слід застосовувати до 4 разів на добу.

Через 30 хвилин після прийому препарат починає діяти. Максимальна концентрація препарату в крові у дорослих настане через 1-2 години. У дітей час дії препарату визначається індивідуально, але за 2-4 години спостерігається максимальна концентрація діючої речовини.

Де придбати препарат?

Виробництвом ібупропрофену займається відома українська компанія «Дарниця», яка пропонує препарат у кількості 20 та 50 таблеток. Купити його можна практично у всіх аптеках, у тому числі замовити в режимі онлайн із подальшою доставкою по території України.

Бажано хоча б невелику кількість препарату мати в домашній аптечці, щоб своєчасно прийняти таблетки для зниження больового синдрому. Безконтрольний прийом категорично заборонено і заздалегідь необхідно проконсультуватися у лікаря.

Автор:
Останні новини
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward