Астрологи назвали знаки Зодіаку, які схильні до повноти частіше за інших

event 14:35 Четвер 28 Липня 2022 БЛОГ

Деякі знаки Зодіаку схильні до повноти, і не завжди дієти та зміна способу життя можуть сильно допомогти звернути ситуацію на свою користь. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Яким знакам варто бути обережніше з гастрономічними захопленнями, розповідає Ukr.Media.

Телець

Цей знак найчастіше веде розмірений спосіб життя, не дозволяючи собі зривів. Але в тому, що стосується харчування, Телець може дозволити собі деякі слабкості, бо їжа — одне з основних задоволень для даного знака. Зі спортом у Тельців напружені відносини, що разом з любов’ю до смачної їжі може привести до проблем з прийняттям себе. Якщо до 30 років Тельці намагаються пересилювати себе і тримати фігуру якщо не в ідеальному, то в дуже хорошому стані, після 40-45 багато представників цього знака розслабляються, особливо часто це відбувається після того, як Телець влаштує особисте життя і осяде вдома. Тільки активність і бажання стати кращою версією себе може допомогти Тельцю тримати себе в формі.

Водолій

Знак, що не поступається Тельцям по повільності. Ця риса призводить до великих проблем для Водолія, якому всіма силами не хочеться дотримуватися режиму, а постійні тренування для нього стають справжнім випробуванням. Чим старшим стає Водолій, тим більше сил йому доводиться прикладати до того, щоб не втратити форму, крім того, серед представників цього знака досить людей з пишними формами з самої юності, що змушує цей знак тренувати силу волі з ранніх років.

Лев

Вогняний знак, який не звик собі в чому-небудь відмовляти. Змусити Лева дотримуватися режиму харчування або, що ще гірше — сісти на дієту — просто неможливо. Лев завжди буде сам вирішувати, в який момент йому братися за своє здоров’я. На жаль, багато представників цього знака наполегливо ігнорують той факт, що вага стрімко зростає, що призводить не тільки до втрати гарної фігури, але і негативно позначається на здоров’ї, хоча Леви зазвичай не можуть поскаржитися на фізичні недуги. Підштовхнути Лева до змін може тільки почуття конкуренції або ж м’яка, але наполеглива пропозиція коханої людини зайнятися собою разом.

Останні новини
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
01.08.2022, Понеділок
31.07.2022, Неділя
30.07.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward