Як вибрати вітаміни для краси?

event 15:03 Понеділок 27 Березня 2023 Суспільство

Натуральна краса жінки базується на здоровому способі життя: правильному харчуванні, регулярній фізичній активності, достатньому відпочинку та догляді за шкірою та волоссям. Вона потребує турботи та підтримки. З цією задачею добре справляються вітамінні комплекси для шкіри, волосся та нігтів.

Підібрати кращий варіант допоможе медична інформаційна система Аптека 9-1-1. У розділі за посиланням https://apteka911.ua/shop/bad-dlya-uluchsheniya-sostoyaniya-volos-kozhi-i-nogtey зібрано повну інформацію про десятки вітамінних комплексів різних цінових категорій.

Коли потрібна допомога лікаря?

Підбір вітамінного комплексу залежить від вашого віку, стану організму та харчових звичок. Якщо у вас є певні проблеми зі здоров’ям або ви хворієте, обов’язкова допомога лікаря, який підбере спеціальний препарат, що сприятиме поліпшенню вашого стану.

Неправильно вибрана самостійно харчова добавка може погіршити ваше здоров’я або нівелювати ефект від ліків. Також важливо дотримуватися рекомендацій спеціаліста щодо дозування та не перевищувати рекомендовану дозу препарату на день.

Основні складові 

Комплекс для краси має містити вітаміни та мінерали, які підтримують здоров’я шкіри, волосся, нігтів та сприяють їх розвитку та відновленню. У складі мають бути: 

  • вітамін А — допомагає росту волосся та зміцненню шкіри та нігтів;
  • вітамін В7 (біотин) — відомий як вітамін краси, що має комплексну дію;
  • вітамін С — допомагає утворенню колагену, що є основою здоров’я шкіри;
  • вітамін Е — забезпечує захист від УФ-випромінювання та інших негативних зовнішніх факторів;
  • ніацин (вітамін В3) — поліпшує кровообіг та ріст волосся;
  • залізо — необхідний компонент для здорового росту волосся та профілактики їх випадання.

Для кращого ефекту важливо також включати в повсякденний раціон достатню кількість білка, жирних кислот та інших елементів, які необхідні для здоров’я та краси. Правильний вибір вітамінного комплексу та збалансоване харчування не тільки зроблять вашу красу більш яскравою, але й дадуть вам бадьорість і сили для повсякденних справ.

Автор:
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward