Як швидко позбутися від мурах на грядці та вдома простими народними засобами

event 16:51 Середа 25 Травня 2022 БЛОГ

З приходом тепла пошук ефективного засобу для боротьби з комахами актуальний як ніколи.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Як швидко позбутися від мурах на грядках і вдома?

Є простий домашній засіб проти мурах: в склянку води потрібно додати столову ложку солі, а потім влити повний пухирець перекису водню. Гарненько все перемішати — і можна обприскувати цим розчином місця, де живуть мурахи. Через пів години мурахи втечуть, тільки п’яти будуть виблискувати. Цей засіб дійсно працює.

Є ще один прекрасний спосіб позбутися від мурах на ділянці на цілий сезон — це йодний розчин. Однак варто попередити, що обробку потрібно проводити акуратно. Обробляти можна тільки стежки, але не самі рослини. Є шанс нашкодити їм. Зате можна обприскати розчином все навколо.

Головне — дотримати всі пропорції, щоб не нашкодити газону і рослинам. Пропорція 10 мл йоду на 3 літри води. Готовим розчином обробити всі місця проживання шкідників. На наступний день і сліду від них не залишиться.

На домашніх мурах теж знайдеться управа! Мурахи ті ще ласуни, тому і боротися з ними варто “солодкими” засобами. Незаперечним плюсом цього методу є те, що його можна використовувати навіть там, де живуть маленькі діти!

Візьміть трохи варення (близько пів склянки), пів чайної ложки борної кислоти і чайну ложку дріжджів. Дріжджі рівномірно перемішайте з варенням і кислотою, розмажте цю суміш по плоскому посуду (плоскі тарілки, блюдця) і поставте в тих місцях, де найчастіше спостерігаються ці комахи.

Вони дуже зрадіють варенню, але, з’ївши трохи, через короткий час загинуть, бо дія дріжджів і борної кислоти для мурах дуже згубна.

Є такі мурахи, яким до вподоби більше м’ясні ласощі ніж солодкі, якщо ваші мурахи з цього числа — просто замініть варення на фарш.

Вже через 1-3 тижні ви точно забудете, як вони виглядали, як заважали вам їсти, спати і навіть одягатися!

Тепер ви знаєте, як позбутися від мурах на грядці і вдома швидко і ефективно. Ці методи дійсно робочі. Зазвичай, незабаром докучливі комахи зникають.

Джерело

Останні новини
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward