Грошові прикмети, якими користуються всі заможні люди

event 11:26 Середа 26 Січня 2022 БЛОГ

Хочете стати багатим — або просто фінансово заможним? Звичайно, хто ж не хоче? Тоді пересідайте за водійське крісло і беріть кермо в свої руки. Чим раніше ви навчитеся управляти грошима, тим більше виявиться ваш прибуток.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Звичка № 1. Будьте активними

Замість того, щоб турбуватися про обставини, які ви дуже мало або зовсім не контролюєте — будь то спад в економіці або коливання на фондовому ринку — працюйте над тим, що ви реально можете змінити.

Складіть план погашення боргів, налаштуйте автоматичне списання певної суми з кожної зарплати, щоб створити “подушку безпеки” або перерозподіліть ваші інвестиції для зниження ризику.

Звичка № 2. Почніть з кінця

Якщо у вас немає чіткого бачення, хто ви і чого ви хочете в житті, ви даєте іншим людям і обставинам владу керувати вами.

Важко створити чіткий план дій, якщо ви не знаєте, куди йдете. Візуалізація успіху і нагороди дуже допомагає, коли ваша мотивація падає. Уявіть свою кінцеву мету і рухайтеся в зворотному напрямку, щоб намітити кроки по її досягненню.

Розбийте велику мету на маленькі відрізки і святкуйте кожен успіх на цьому шляху.

Звичка № 3. Робіть головне першим

Покрити всі витрати, задовольняючись тим, що залишилося в кінці місяця, — це рецепт фінансового провалу.

Щоб зібрати гроші, спочатку відкладіть необхідну суму, потім зробіть автоматичні перекази на ваш пенсійний, інвестиційний або інші рахунки. Ви навчитеся жити на менші гроші і давати своїм фінансам час вирости — і в майбутньому у вас їх буде більше!

Звичка № 4. Думайте безпрограшно

Якщо ви пережили економічну кризу, ви можете бути щасливі, що у вас є хоч якась робота і не наважуєтеся навіть мріяти про більше. Але поки не попросиш — не отримаєш.

Використовуйте безпрограшний підхід: коли ви ведете переговори, зосередьтеся на взаємній вигоді. Аргументуйте, чим ви корисні, а не кажіть, що ви пропрацювали багато років або давно не отримували підвищення. Якщо вам дадуть відповідь “Ні”, запитайте, що ви можете зробити, щоб розраховувати на збільшення зарплати, а через шість місяців перевірте, чи домоглися ви своєї мети.

Читайте також: Народні прикмети: що не варто робити 26 січня

Звичка № 5. Намагайтеся спочатку зрозуміти, а потім бути зрозумілим

Гроші — це головне джерело стресу у відносинах. Зазвичай, коли люди обговорюють фінансові питання, кожен думає над тим, що він збирається сказати, поки інша людина викладає свою точку зору. Припиніть думати про себе і приділіть всю увагу співрозмовнику. Коли прийде ваша черга говорити, зосередьтеся на ваших переживаннях. Говоріть про свої почуття, не звинувачуйте і прийміть свою частку відповідальності. Шукайте спільні точки дотику.

Звичка № 6. Синергія

Робота в команді важлива для зростання прибутку. Тільки генії здатні досягати успіху поодинці, але більшості людей потрібен хтось, хто буде надихати, підбадьорювати і підтримувати їх. Ви можете попросити друга стати вашим супервізором, створити в соціальних мережах взаємну групу підтримки “вибираємося з боргів” або навіть найняти фінансового консультанта.

Звичка № 7. Наточіть пилу!

Подбайте про найбільший актив — який у вас є, — про себе самого. Регулярно перевіряйте, наскільки ваші вчинки наближають вас до мети, і шукайте області, де ви можете прискорити свій прогрес.

Знаходьте час, щоб відновити сили і заохотити себе за досягнутий прогрес. Відкладайте частину грошей щотижня, щоб витратити їх на задоволення, святкуйте свої перемоги з близькими, стимулюйте себе виконувати намічене (наприклад, пообіцяйте собі подивитися улюблене шоу після того, як ви закінчите креслення до проєкту).

Переконайтеся, що ви дбаєте про ваше фізичне і психічне благополуччя, а не тільки про фінансові накопичення, щоб ви могли скористатися плодами своїх зусиль!

Джерело

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward