Гороскоп на грудень: що чекатиме на Терезів в останньому місяці 2022 року?

event 10:38 Понеділок 28 Листопадаа 2022 Суспільство

У представників знака у грудні значно поліпшиться психологічний стан: мине тривожність, депресія та пригніченість. Також Терезам в цей час вдасться покращити свій стан здоров’я. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Астрологиня Анжела Перл розповіла детальний гороскоп на грудень 2022 року для Терезів.

Вже з 3 грудня з’явиться ясність в питаннях роботи – все, що ви не могли вирішити з червня, нарешті зрушиться з мертвої точки, пише Главред. Якщо Терези шукали роботу, то в грудні нарешті її знайдуть. Є шанс отримати хороший контракт або знайти клієнта, відкриються нові можливості.

Крім того, зміниться психологічний стан – зникне тривожність, депресія, пригніченість. Здоров’я покращиться. Астролог радить звертатися до кількох лікарів, тому що є ризик отримати неправильний діагноз. В цілому, на представників знака чекає швидка реабілітація та відновлення після хвороби.

Повня 8 грудня принесе Терезам новини, пов’язані з закордоном, подорожами, іноземцями. У цей день ви можете ухвалити важливе рішення, укласти контракт, отримати документи і навіть укласти шлюб з іноземцем. Буде кульмінація і завершення судового процесу або отримання відповіді з офіційних джерел. Сильніше за інших вплив повні відчують Терези, які народилися з 10 по 13 жовтня.

11 грудня – день хороших новин у романтичних стосунках. Якщо ви вільні, то зустрінете свою любов, якщо у вас вже є коханий, то можете отримати пропозицію руки та серця. Також на вас чекає прибуток, гроші, покупки, подарунки.

З 21 грудня і по 17 травня Всесвіт відкриє перед Терезами нові можливості і нагородить за працю. Це може бути шлюб, укладення важливого контракту або угоди. Якщо у представників знака є якісь судові справи або інші проблеми, то вони вирішаться.

Молодик 23 грудня принесе Терезам тимчасове перебування за кордоном, еміграцію, переїзд в інше місце проживання. У Терезів може з’явитися новий член сім’ї, приїдуть родичі. Ви можете продати або купити нерухомість, почати ремонт. Сильніше за інших цей молодик відчують ті Терези, які народилися з 24 по 26 вересня.

Астролог радить купувати новорічні подарунки до 29 грудня, оскільки в цей день Меркурій зупиниться і розвернеться в ретроградний рух до 18 січня. У цей період не варто робити дорогі покупки і підписувати важливі документи. Це час відпочинку і паузи, в справах, свідчить гороскоп.

Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward