Гороскоп на 27 вересня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 17:17 Понеділок 26 Вересня 2022 Суспільство

Гороскоп на 27 вересня 2022 року розповість, хто зі знаків може помиритися з коханою людиною, а хто може вирішити матеріальні проблеми.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Овен

Ви можете зачарувати будь-кого, налагодити стосунки з коханою людиною. Варто лише виявити такт та дипломатію. Хороший день для покупки одягу, смак вас сьогодні не підведе.

Тілець

Події цього дня обіцяють бути дуже подвійними. До його астрологічного фону якнайкраще підходять знамениті рядки Омара Хайяма: “Будь краще голодний, ніж їсти аби-що, і краще будь один, ніж разом з ким потрапило”.

Близнюки 

Ви швидко та успішно вирішите матеріальні проблеми, підтримаєте родичів та налагодите стосунки з перспективними людьми. Увечері Близнюкам можна сходити в басейн, сауну або попаритись у лазні.

Рак 

Спроби показати свою перевагу чи нав’язування своєї думки сьогодні можуть стати причиною серйозної сварки з коханою людиною. Проявіть мудрість та терпіння.

Лев

День сприятливий для прийому гостей. Друзі чудовим чином гармонізують атмосферу у вашій родині, хоч і зроблять її неспокійнішою і внесуть суєту.

Діва 

День символізує хибні істини, помилки. Можливо, ви опинитеся під сильним впливом різних ідеологів та шарлатанів.

Терези 

Терезам необхідно кинути всі сили та енергію на творчі проекти. Зайнявшись роботою, ви відволікаєтеся від зайвих роздумів, що терзають душу.

Скорпіон 

Ви можете мати серйозні сумніви, що заважають прийняти якесь важливе рішення. Намагайтеся ретельно зважувати кожен крок.

Стрілець 

Цей день символізує стабільність, яка породжує впевненість у завтрашньому дні. Ймовірно, відсутність великих проблем, проте Стрільці змушені будуть комусь підкорятися. Можлива зустріч з другом дитинства.

Козоріг 

Зірки не рекомендують вам розриватися на кілька частин, а розставити пріоритети. Любовна історія, яка розпочалася уКозерога на початку весни, принесе чимало занепокоєнь.

Водолій

Ви будете налаштовані наполегливо, як ніколи, і націлені лише на перемогу. Навіть якщо в якійсь справі ви зазнаєте краху, ви повторюватимете спроби знову і знову, поки не досягнете успіху.

Риби

Успіх супроводжує Риб у навчальній та науковій діяльності, далеких поїздках, рекламі, публічних виступах, у судовому процесі. Чим вільніше і нетривіальніше діяти, тим краще.

Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward