Гороскоп на 23 січня: Левам і Рибам допоможе інтуїція, Тільці зловлять ритм дня

event 13:20 Неділя 22 Січня 2023 Суспільство

Овен: Найімовірніше, ви опинитеся в ситуації, коли “тут і зараз” стане пріоритетнішим. Тому немає сенсу будувати якісь великі плани на цей день. Вечірню пору дня варто приділити чомусь творчому. Деяких представників знака може котити несподіваною хвилею натхнення.

Телець: Ви можете з самого ранку зловити ритм цього дня і тоді ніхто і ніщо не зможе збити вас з пантелику. Вам буде просто орієнтуватися в обставинах та взаємодіяти з людьми, тому доба обіцяє видатися вкрай продуктивною. Однак слідкуйте за тим, що вас відриває від справ, щоб це контролювати.

Близнюки: Несподівані пропозиції можуть прикрасити вам цей день. Будьте готові до поворотів, які змінять ваші плани на 180 °. Можливі також нові знайомства. Все це обіцяє Близнюкам досить цікавий та позитивний день.

Рак: Можливо, зіткнувшись із якимось протиріччям, ви зможете поглянути на звичні для вас речі під новим кутом. Зірки пророкують вам якесь оновлення, струмінь свіжого повітря. Але не поспішайте втрачати голову та приймати поспішні рішення. Спочатку варто зрозуміти, чи готові ви до змін.

Лев: Зірки обіцяють Левам досить позитивний день без серйозних потрясінь. Використовуйте цей час для якихось рутинних справ. Астрологи радять вам звертатися до інтуїції щодо якихось спірних питань. Довіряйте собі і все пройде, як по маслу.

Діва: З самого ранку ви можете відчути якусь неприємну напругу. Гірше того, це відчуття може з’являтися протягом дня у найнесподіваніші відрізки часу. Будьте обережні, щоб зненацька не дати волю неконтрольованим спалахам агресії. Адже є ризик, що в оточення під рукою не виявиться коштів, щоб погасити вашу пожежу.

Терези: На представників знаку Терези з самого ранку очікують позитивні події. Але як би успішно не складався ваш понеділок, розслаблятися не слід. Скористайтеся цим збігом обставин, щоб просунути себе вгору, залишаючи недоброзичливців заздрісно оцінювати вашу потилицю.

Скорпіон: Ймовірно, ви віддали б перевагу провести цей день вдома в колі близьких. Однак такий відпочинок – недозволена розкіш для вас у понеділок. Як би вам того не хотілося, вам доведеться розв’язувати проблеми, що навалилися, і брати на себе ініціативу. Зате ввечері ви зможете дозволити собі трохи слабкості.

Стрілець: Навряд у вас з’явиться хоча б хвилина на перепочинок у понеділок. Роботи навалиться стільки, що надвечір ви самі здивуєтеся, як змогли подужати такий обсяг. Однак Зірки будуть прихильними до вас і ви не тільки впораєтеся з усіма завданнями вдень, але й знайдете сили на хобі увечері.

Козеріг: Навряд ви будете готові до всіх сюрпризів долі цього дня, але від цього вони здаватимуться лише яскравішими. Не хвилюйтесь, доля приготувала вам позитивні зміни. На деяких представників знака, наприклад, чекає новий роман. Почуття наринуть раптово і розфарбують ваші будні сотнями яскравих відтінків.

Водолій: Навіть якщо зовні ви всім здаватиметеся втіленням спокою та миролюбності, усередині ви можете постійно відчувати напади роздратування. Астрологи радять не закопувати в собі емоції, адже тоді ви ризикуєте стати сплячим вулканом. Говоріть відкрито з оточуючими, щоб не зірватися в найкращий момент.

Риби: Порада для Риб на понеділок – пливіть за течією. Не буде сенсу боротися з планами долі, а тим більше намагатися протистояти їм. Будьте готові, що багато ваших справ можуть піти не за планом. У несподіваних ситуаціях довіртеся чуттям – інтуїція підкаже як не схибити.

Останні новини
30.01.2023, Понеділок
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward