Гороскоп на 14 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 16:35 Четвер 13 Жовтня 2022 Суспільство

Гороскоп на 14 жовтня 2022 року розповість на кого зі знаків чекає насичений вечір, а кого оточення намагатиметься вивести з себе.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

14 жовтня у Овнів очікується насичений вечір. Тож постарайтеся усі робочі питання завершити протягом світлового дня, радять зірки.

ТЕЛЬЦІ

Тільцям потрібно бути обережними зі своїми бажаннями – цієї п’ятниці вони можуть здійснитися, але результат виявиться не зовсім очікуваним. Зірки кажуть, 14 жовтня вам краще не активувати

БЛИЗНЮКИ

У Близнюків цієї п’ятниці може з’явитися геніальна ідея, кажуть зірки. Загалом 14 жовтня буде тим днем, коли ваша фантазія гратиме на вас.

РАКИ

14 жовтня у Раків може виникнути нерозв’язне питання. Зірки радять вам не пускати ситуацію на самоплив, а звернутися за допомогою до близьких людей.

ЛЕВИ

Цієї п’ятниці хтось наполегливо виводитиме Львів із себе. Зірки кажуть, це буде своєрідна перевірка вас на міцність – не підведіть.

ДІВИ

14 жовтня Дівам потрібно буде проявити свої найкращі якості. Не шкодуйте сил, закликають зірки. Саме з цієї п’ятниці може розпочатися новий розділ вашого життя.

ТЕРЕЗИ

14 жовтня Терезам знадобиться їхнє вміння діяти швидко, але мудро. Зірки кажуть, від швидкості та якості прийняття вами рішень залежатиме майбутнє. Можливо, не лише ваше.

СКОРПІОНИ

14 жовтня Скорпіонам стане в пригоді оптимізм. Якщо цієї п’ятниці впадете у відчай, ризикуєте знайти кілька нових проблем, попереджають зірки.

СТРІЛЬЦІ

Стрільцям краще не висуватись у цей день. Зірки кажуть, це буде не найкращий час для змін та різноманітних активностей.

КОЗОРОГИ

14 жовтня Козероги можуть знайти нового союзника. Можливо там, де вони й не чекали. Тож зірки рекомендують вам придивитися до оточення.

ВОДОЛІЇ

14 жовтня Водоліям важливо зберегти обличчя. Зірки кажуть, цього дня поряд з вами можуть опинитися провокатори. Не дайте загнати себе у куток.

РИБИ

14 жовтня Риби мають мовчати, як… риби. Зірки кажуть, цього дня поряд з вами можуть виявитися недоброзичливці, готові будь-яке ваше висловлення перекрутити й уявити зовсім в іншому світлі.

Автор:
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward