Гліцисед: як позбутися стресу

event 14:40 Четвер 23 Березня 2023 Суспільство

Нині невіддільна частина нашого життя – це стрес. Зі стресовими чинниками ми маємо справу і вдома, і на роботі. Неможливо цілковито уникнути зустрічі з ним, але можна подолати його негативні прояви.

На сайті apteka.net.ua можна дізнатися всю необхідну інформацію щодо антистресового препарату Гліцисед, а також зарезервувати його в аптечній мережі «Бажаємо здоров’я». В цих аптеках представлено лише якісні медичні засоби та біологічно-активні добавки від перевірених постачальників. 

Аптечна мережа «Бажаємо здоров’я» працює за програмою «Доступні ліки» – щомісяця вона проводить різноманітні акції, що дозволяють заощадити на купівлі медпрепаратів. Тут можна зустріти чудове поєднання широкого асортименту товарів з оптимальними цінами.

Що таке Гліцисед

Гліцисед – це таблетки, що містять амінокислоту гліцин (амінооцтову кислоту). Ця речовина є природним метаболітом організму людини.

Гліцин – дуже важлива речовина для нашого організму:

  • регулює процеси збудження і гальмування;
  • без нього неможливо уявити синтез білків клітин;
  • здатен нормалізувати сон;
  • усуває агресивність та депресивні порушення;
  • покращує процеси мислення.

Препарат Гліцисед здатен також усувати негативні наслідки від вживання алкогольних напоїв.

Як Гліцисед допоможе позбутися стресу

Кожна людина може відчувати різні прояви стресу. Хтось може стати занадто емоційним і збудливим, йому складно зосередитися на одній справі. Хтось – відчути виснаження та втрату енергії, позбутися емоцій. Стрес може викликати також скутість і напруженість, людина начебто «заморожена» і не здатна нічого зробити.

У всіх цих випадках допоможе препарат Гліцисед. Він буде впливати на нервову систему та позбавить від таких проявів, як підвищена збудливість, порушення сну, нестабільність емоцій і зниження розумової працездатності.

Приймати антистресові таблетки треба шляхом розміщення за щокою або під язиком (трансбукально або сублінгвально). Тримати таблетки в ротовій порожнині необхідно до повного розчинення.

Препарат можуть використовувати дорослі та діти старше 3 років. Гліцисед зазвичай призначають по 2-3 таблетки на добу, тривалість приймання визначає лікар.

Гліцисед допоможе впоратися зі стресом, але звісно, приймання цього антистресового препарату має вам призначити лікар.

Автор:
Теги: Гліцисед
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward