Думають тільки про гроші: астрологи назвали найкорисливіших знаків Зодіаку серед жінок

event 12:39 Середа 29 Грудня 2021 БЛОГ

Жага до збагачення та практичність цих жінок вище будь-яких емоцій.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Часто, жінки кидають небагатих чоловіків не через цинізм, а пивний живіт, інфантилізм і лінь, які й стають причинами невисокого доходу. 

Але спеціалісти з астрології виділяють кілька знаків зодіаку, які народжені під зорями, котрі сприяють прагненню до багатства. Такі люди здатні у пошуках кращого життя кинути коханого та навіть дітей. 

Телець

Така дівчинка готова будувати рай із коханим навіть в халупі та долати життєві негаразди. Але запалу у неї надовго не вистачить. Оскільки Телець, знак символу Землі, йому властиві практичність і матеріалізм.

Якщо знаки зодіаку з меншими апетитами здатні й далі продовжувати жити скромно, то Тельці, не бачачи прогресу у покращенні матеріального становища, скажуть «До побачення!» своєму чоловіку й відправляться на пошуки кращої долі. 

Близнюки 

Жінки, народжені під цим сузір’ям, схильні мріяти про принца та не бажають впускати свій шанс, аби взяти його у полон. Варто лише з’явитися у її полі зору достойному кандидату. Якщо на цей момент у неї вже буде супутник життя і діти, вона робитиме нелегкий вибір.

Це знак Повітря – він кмітливий і цілеспрямований. Тому жінка-Близнюки прийматиме раціональне для себе рішення. І, швидше за все, вибере принца, вважають астрологи. Але на самому принці історія не кінчається. Близнюки можуть як знайти собі щастя, так і картати себе за зруйновану сім’ю до кінця життя. 

Скорпіони 

Ці дівчата переконані, що з’явилися на світ, щоб не економити на всьому, а жити красиво. Вони знак фіксований, неухильний, готовий опиратися змінам і не приймати компромісів.

Скорпіони неухильно йтимуть до своєї мрії та не стануть миритися із незручностями. Чоловіка-невдаху Скорпіон легко кине, бачачи на горизонті достойнішого залицяльника.

Але й новому принцу не варто розслаблятися. Сила волі у Скорпіонів виняткова, тож вони легко розривають стосунки, якщо побачать якийсь негаразд. 

Водолії 

Доля народжених під цим сузір’ям жінок – жити в розкоші, а не простоювати біля плити та тазика із брудними шкарпетками. І це підсвідомо відчувають самі Водолії, кажуть астрологи. Такі жінки, побачивши достойного кавалера, можуть відмовитися навіть від дітей.

Цей знак має теж фіксовану модальність, а отже неухильність в ухваленні рішень, цілеспрямованість і холодне серце.

Люди під знаком Водолія підпадають під вплив найвіддаленіших і найхолодніших планет Сонячної системи.

 Це робить їх схильнішими до холодного розрахунку, аніж до емоційної прив’язаності. 

Знову ж таки, за словами астрологів, знаки Зодіаку лише впливають на людину, формуючи її якості. Але свою долю творить лише сама людина.

Читайте також: Що не можна робити у Новий рік: прикмети, які перевірені поколіннями

Джерело

Останні новини
28.01.2022, П’ятниця
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward