Додаткові функції слухових апаратів

event 11:21 Середа 24 Листопадаа 2021 Суспільство

Слухові апарати не можуть відновити нормальний слух. Вони можуть покращити ваш слух, підсилюючи звуки, які ви погано чули раніше. Пристрої переносять звуки з навколишнього середовища у ваше вухо та роблять їх гучнішими. Ви можете купити слуховий апарат, вибираючи серед безлічі моделей. Основна їх функція є однаковою. Але існують і додаткові опції, здатні зробити ваше життя більш комфортним. Сучасні технології значно розширюють можливості апаратів.  

Шумозаглушення

Усі слухові апарати мають певний рівень приглушення зовнішніх шумів. Але в деяких моделях ця функція працює значно краще, ніж в інших. Вона дозволяє мінімізувати звуки вітру, залізничного чи автомобільного транспорту, ремонту тощо.

Направлений мікрофон

Мікрофон сконструйовано таким чином, аби краще вловлювати звуки лише з певного напрямку. Це особливо зручно, якщо ви знаходитеся в місці з високим рівнем фонового шуму.

Бездротове підключення

Все частіше слухові апарати можуть бездротово взаємодіяти з Bluetooth-сумісними пристроями, такими як мобільні телефони, музичні плеєри, комп’ютери та телевізори.

Дистанційне керування

Деякі слухові апарати Беттертон мають в комплекті пульт дистанційного керування. Це дозволяє налаштовувати функції пристрою, не торкаючись кнопок на його корпусі. Замість пульта ДУ може використовуватися смартфон зі спеціальною програмою.

Прямий аудіовхід

Ця функція дозволяє підключати аудіо з телевізора, комп’ютера або музичного пристрою за допомогою шнура.

Програмування

Збереження набору попередньо підібраних налаштувань для різних умов. Користувачеві потрібно лише перемикатися між різними шаблонами, не витрачаючи час на численні налаштування.

Синхронізація

Для людини з двома слуховими апаратами їх можна запрограмувати так, щоб вони функціонували однаково. Наприклад, при збільшенні гучності чи зміні режиму роботи на одному апараті інший автоматично починає працювати аналогічним чином.

Додаткові канали

Завдяки більшій кількості каналів слухові апарати можна запрограмувати, щоб точніше відповідати особливостям індивідуальної втрати слуху. Однак більше не завжди краще. Більш ніж 15-20 каналів можуть призвести до того, що звуки стануть «каламутними».

Самонавчання

Слухові апарати з цією функцією можуть «запам’ятовувати» вашу гучність і програмні уподобання в певних середовищах прослуховування. Наприклад, якщо гучність слухових апаратів зменшується щоранку за допомогою регулятора або пульта дистанційного керування, через певний час апарат сам почне зменшувати гучність в певні години.

Теги: реклама
Останні новини
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
13.04.2024, Субота
12.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward