Чому прикмети забороняють стригти волосся самотужки

event 10:45 Четвер 27 Січня 2022 БЛОГ

Ще у стародавні часи люди вірили, що у волоссі закладені сила і здоров’я. З пасмами пов’язано багато прикмет, одна з яких говорить, що самотужки людина не повинна стригти себе, і для цього є свої причини.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чому не можна стригти собі волосся самотужки: звідки пішла прикмета

Переоцінити силу віри людини у ті чи інші прикмети складно. Народна мудрість збиралася століттями, а з досвіду людей складалися правила, які перетворилися на аксіоми. Через століття вже проблематично сказати, звідки пішла прикмета, що стригти собі волосся не можна, але у пам’яті залишилися ці установки.

Якщо стрижку людині робить професіонал своєї справи, то попереду на неї чекає світле майбутнє. Таким чином людина ніби позбавляється від накопиченого негативу. Але найголовніше, щоб у майстра були світлі думки і гарна енергія.

Щодо самостійної стрижки, то вона є забороненою. Таким чином людина може притягнути до себе невдачі і негаразди. При цьому негатив не йде, а лише накопичується, а його концентрація збільшується.

Велику небезпеку становить стрижка перед дзеркалом, оскільки воно є порталом у потойбічний світ. У жодному разі не можна стригтися у нічний час доби і у неділю.

Після самостійного обрізання волосся може статися наступне:

  • втрата енергії і працездатності;
  • втрата привабливості;
  • скорочення тривалості життя;
  • дисбаланс в особистому житті;
  • погіршення настрою;
  • хвороби і недуги;
  • труднощі в особистому житті;
  • невдачливість.

Усе це може трапитися з людиною, яка вирішить самостійно змінити собі зачіску.

Чим частіше людина це робитиме, тим більше шансів залучити негаразди.

Причини, згідно з якими не варто себе стригти

Порушення цілісності біополя

Людина, яка самотужки стриже собі волосся, спричиняє деформацію свого біополя. Хоч воно й відновлюється, на це йде багато часу. У результаті порушення біополя з’являються енергетичні проломи, які призводять до розвитку різних недуг, труднощів у житті і невдач.

Фінансові труднощі

Стрижка волосся собі може призвести до появи великих фінансових труднощів. Подібними маніпуляціями людина “зістригає” свої доходи.

Втрата здоров’я

Людина, яка самотужки зістригає кучері, більше за інших піддається різним недугам. Крім того, у неї можуть несподівано загостритися наявні захворювання.

Читайте також: Народні прикмети на 28 січня: що не можна робити в цей день

Загроза життю

Зістригаючи волосся собі, людина скорочує власне життя на багато років. Прикмета з’явилася ще тоді, коли усіх людей могли позбавити волосся за будь-яку скоєну провину. Зокрема це відбувалося з дружинами, які зраджували своєму чоловікові.

Нещастя у коханні

У стародавні часи молодим представницям жіночої статі не підстригали волосся. А про те, щоб самотужки його собі вкоротити, навіть не йшлося. Люди, які стригли себе самотужки, позбавляли себе природної внутрішньої і зовнішньої привабливості.

Розлад у родині

Якщо жінка ввечері самотужки зістригає собі волосся, вона ризикує залучити у свою родину сварки, конфлікти і розбіжності. Заміжні можуть й зовсім залишитися самотніми і не зможуть знайти собі другу половинку.

Відкидання удачі

Людське волосся є якоюсь ланкою, яка налагоджує контакт із Всесвітом. Коли ж проводиться самостійна стрижка, то збільшується ризик втрати зв’язку з вищими силами. Часте виконання стрижки може назавжди закрити удачу у всіх сферах життя.

Джерело

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward