Буряти і кадирівці влаштували між собою перестрілку на Херсонщині

event 17:41 П’ятниця 29 Квітня 2022 Суспільство

На окупованій Херсонщині відбулася перестрілка бурятів з кадирівцями. Причиною конфлікту стали суперечки з приводу розподілу намародереного та небажання іти в наступ на ЗСУ. Про це повідомляє Обозреватель.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Буряти відмовилися воювати, поки кадирівці забирають собі награбоване і стріляють їм у спини за спроби відступити з поля бою. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Українські розвідники повідомляють, що вночі в окупованому селі Киселівка біля славетної Чорнобаївки на Херсонщині окупанти-буряти та кадирівці влаштували перестрілку. У великій “битві” взяли участь понад півсотні військовослужбовців РФ з кожного боку.

Поки в ГУР не можуть назвати точну кількість поранених і загиблих внаслідок нічних розбірок окупантів.

Натомість розвідники встановили причини стрілянини.

“Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та “нерівноправність” умов з чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості “загороджувальних загонів”. Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати. Ще одна причина – нерівномірність розподілу награбованого. Основний “зиск” від мародерства отримують ті ж чеченці”, – розповіли у ГУР.

Конфлікти, що часом переростають у бунти, стають в окупаційній армії явищем майже повсякденним. За даними української розвідки, такий конфлікт виник між командирами та особовим складом підрозділів російської армії, що перебувають в окупованій Федорівці Запорізької області. Рядові окупанти відмовлялися йти у наступ, як їм наказували.

Читайте також: Чиновниця з партії Путіна прийшла на жалобний мітинг у сукні з написом “PARTY”, бо думала що переклад – “партія”

При цьому російські окупанти скаржаться місцевим жителям, що їх обдурили, коли вони підписували контракти та погоджувалися брати участь у бойових діях на території України. Рашистам обіцяли, що українці зустрічатимуть їх ледь не з квітами та хлібом-сіллю.

“З’ясувалося, що російським контрактникам була обіцяна операція за “кримським сценарієм”. Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби. Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ”, – кажуть у ГУР.

За даними розвідників, “федерали” проводили допити “бунтівників”. Після цього частину допитаних військовослужбовців забрали і вивезли у невідомому напрямку.

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward