Астрологи склали рейтинг, хто зі знаків зодіаку найбільш схильний до зради

event 12:45 Четвер 01 Вересня 2022 Суспільство

Характер та моральні принципи людини багато в чому визначають, буде ця людина вірною чи ні. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Однак астрологи стверджують, що не можна оминати увагою й зв’язок між знаком зодіаку та схильністю цієї людини до зрад.

То хто зі знаків зодіаку може зраджувати без докорів сумління, а хто навіть неспроможний припустити таку думку в голові, читайте у матеріалі.

 1. Діва

Цей знак зодіаку вирізняється гострим розумом та життєвою мудрістю. Зрада для них – це дуже брудно та морально виснажливо. Діви дуже добрі та щедрі натури, вони знають, що таке  бути вдячним комусь, хто ставиться до них добре, тому зрада для них неприпустима.

Обманювати цей знак може лише в тому випадку, якщо буде відчувати, що його не цінують.

 1. Телець

Тельці ніколи не зрадять тій людині, яка вірна їм та добре до них ставиться. Якщо вони кохають, то ніколи не дозволять собі “сходити наліво”. У стосунках вони люблять стабільність, а тому якщо її не буде і Телець почуватиме себе некоханим, тоді принципи вірності вже могуть відійти на другий план.

 1. Лев

Цей знак зодіаку рідко може переступити через свої принципи. Вони ненавидять обман, вірять у справжнє кохання і що з одним партнером можна прожити усе життя. При цьому вони безжальні до витівок і жартів зі своїми почуттями, тому на зраду здатні лише у вигляді помсти.

 1. Рак

Раки цінують традиції та сімейне вогнище. Вони прагнуть мати щасливу сім’ю, де всі люблять один одного і ніколи не зраджують. Невірність вони не приймають, хоча якщо зрада і сталася б, то виключно заради авантюри — щоб насититись глибокими емоціями романтики.

 1. Козоріг

Цей знак зодіаку дуже відповідальний та відданий своїй половинці. Однак обман для них – це нормально. Особливо якщо це робиться задля покращення свого стану чи кар’єри. Якщо за зрадою стоятиме щось, чого Козоріг дуже прагне, тривалих вагань не буде.

 1. Терези

Якщо стосунки у парі зводяться лише до розв’язання побутових проблем, то цей знак зодіаку може зрадити. Терези дуже романтичні та чутливі особи, а тому їм завжди потрібна пристрасть у стосунках та емоції у житті. Якщо партнер не показуватиме, як сильно його любить, Терези можуть випробувати свою чарівність в іншому місці.

 1. Овен

Овни хороші партнери, проте їх бажання завойовувати може мати погані наслідки. Вони спалахують як сірник, намагаючись підкорити чергову “гору”, і, як правило, так само швидко гаснуть. У Овнів за плечима дуже багато яскравих, але нетривалих романів. При цьому вони здатні все ж побудувати міцну родину, але його партнеру потрібно бути готовим до звички Овнів заводити побічні зв’язки. Адже це допомагає йому самоствердитись.

 1. Скорпіон

Ті знаки зодіаку ненавидять зраду, проте це лише якщо зраджують їм. За зраду партнера вони рознесуть всіх і вся, але собі можуть дозволити легку еротику на стороні. Адже пристрасть — одна з основних їхніх якостей. Скорпіонів спокушає заборонене, а поклик почуттів для них є пріоритетом.

 1. Стрілець

Стрільці дуже люблять пригоди — і це, справді, головна їхня проблема. Жага вийти з рутини й постійна потреба у змінах робить людей, народжених під цим знаком, легковажними й схильними до зради. Вони досить тривалий час перебувають у пошуках “тої самої людини”, кожного разу кажуть, що “це на все життя”. Але стабільність їм дуже швидко набридає і вони біжать за новими пригодами, геть не відчуваючи провини.

 1. Риби

Це дуже чуттєвий знак зодіаку, що часто грає злий жарт з ними у стосунках. Риби постійно відчувають дуже широкий спектр емоцій, а тому прагнуть, щоб вони були позитивними й приємними. Загравання з іншими для них як хліб, а тому забороняти цього їм не можна. Проте “повноцінна” зрада може трапитись лише тоді, коли вони не відчувають впевненості у своєму партнері. Риби також можуть піти на адюльтер у відповідь, якщо зрадили їм, аби помститися. Єдиний плюс Риб — вони можуть зжерти себе почуттям провини після невірності, і саме це зупиняє їх перед “стрибком у гречку”.

 1. Водолій

Цей знак зодіаку може зрадити від нудьги, а нудно їм буває досить часто. Рутинне життя з часом набридає їм, бракує яскравих емоцій, а тому вони йдуть наліво, щоб розвіяти свій смуток. Цинізм цього знаку полягає у тому, що після зради Водолії часто повертаються до сім’ї, і, ніби й нічого не було, живуть далі. Також ці люди часто можуть жити на дві родини.

 1. Близнюки

Це один із найпідступніших знаків зодіаку. Близнюки дуже брехливі та, як то кажуть, невиліковно невірні. Про наслідки своїх зрад вони думають в останню чергу або ж не думають взагалі. Часто Близнюкам дуже мало одного сценарію життя, тому вони починають жити паралельно іншим. Вони дуже допитливі й люблять експерименти, а тому “тиха гавань” точно не ціль їхнього життя. Вони здатні дуже багато обіцяти, красиво брехати та говорити приємні слова, але це рідко підкріплюється діями.

Останні новини
24.09.2022, Субота
23.09.2022, П’ятниця
22.09.2022, Четвер
21.09.2022, Середа
20.09.2022, Вівторок
19.09.2022, Понеділок
18.09.2022, Неділя
17.09.2022, Субота
16.09.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward