Астрологи розповіли, які чоловіки за знаком Зодіаку найкращі коханці

event 14:50 Середа 02 Лютого 2022 Суспільство

Місяць народження людини, як запевняють астрологи, впливає на її темперамент і пристрасність у стосунках із протилежною статтю.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Які знаки Зодіаку найкращі коханці

Скорпіон

Представники цього знака Зодіаку вважаються найбільш досвідченими в постільних утіхах. Вони мають просто неймовірний сексуальний апетит – Скорпіони ніколи не можуть насититися.

Зважаючи на це, їм підійде не кожен партнер, адже не всі здатні витримати такий сексуальний натиск і божевільні викрутаси у ліжку.

При цьому, зауважують астрологи, Скорпіони не такі вже й безсердечні. Вони намагаються встановити контакт зі своїм партнером ще до сексуальних стосунків.

Лев

Вони – природжені герої-коханці. На думку Левів, бути найкращим – означає бути надзвичайно вигадливим і нестримним. Їм потрібно верховодити та у спальні, і по життю.

Найбільше їх заводять компліменти, представники цього знака Зодіаку бажають чути про те, які вони прекрасні. Тоді вони просто сходять із розуму.

Овен

Їхнє сексуальне бажання просто зашкалює. Але в Овнів не так багато часу на секс, тому вони задовольняють свої потреби й переходять до наступного.

Представники цього знака Зодіаку дуже винахідливі у ліжку. До того ж для них не рідкість випадковий секс із незнайомцями.

Рак

Вони дуже пов’язані зі своїми емоціями. Ракам подобається бачити у людях хороше, просто бути з ними та давати їм свою позитивну енергію.

Для представників цього знака важливий духовний і чуттєвий зв’язок у поєднанні з сексуальним. Вони сповна викладатимуться у своїх стосунках. Теж саме стосується і ліжка, де Раки продемонструють своєму партнеру те, що він або вона ніколи не пробували.

Стрілець

Вони ніколи й за жодних умов не відмовляться від сексу. Понад те, Стрільці навіть більше збуджуються, якщо існує якась небезпека, наприклад, бути спійманим у певному місці.

Аби швидко не набриднути Стрільцям, їхній партнер повинен викликати у них бажання та постійно пропонувати спробувати щось нове.

Читайте також: Гороскоп на 3 лютого: що чекає на Терези, Риби та інші знаки Зодіаку

Джерело

Останні новини
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward