Астрологи назвали топ-4 найбільш нестерпних свекрух зодіаку

event 10:34 Середа 18 Травня 2022 БЛОГ

Ці жінки ревно ставляться до уваги сина до іншої жінки.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Свекруха – це не завжди про допомогу і підтримку. Іноді вона здатна перетворити життя своєї невістки в сущий кошмар. І, найімовірніше, самі владні свекрухи народжені під знаками Лева, Стрільця, Риб і Козорога.

Лев

Левиці дуже ревно ставляться до своїх синів. Сам факт, що хтось інший претендує на місце в серці її кровиночки, вже великий удар по її его. Якщо вона побачить, що син почав приділяти їй менше часу, вона може відчути ревнощі. І тоді в хід підуть всі хитрощі, щоб привернути до себе увагу і “прив’язати” сина до себе.

Стрілець

Представниці цього знака зодіаку не упустять можливості насипати вам уїдливих коментарів. Гострі на язик, ці жінки дуже часто відчувають себе невпевненими. Вона може всіма силами намагатися посварити вас з чоловіком, щоб переключити увагу на себе. Спробуйте приділити їй більше уваги, турбота і участь допоможуть пом’якшити її вдачу. Ігнорувати подібні витівки не варто, це може погіршити ваші сімейні відносини, що буде їй тільки на руку.

Козоріг

Жінки, народжені під знаком Козорога, не будуть безпосередньо розпалювати скандали. Вони можуть триматися від вашої сімейного життя в стороні, однак при зіткненні інтересів з чоловіком, не стануть допомагати налагоджувати відносини. В курсі ваших проблем зазвичай всі родичі і знайомі свекрухи.

Риби

Представниці водного знака Зодіаку не схильні втручатися у відносини сім’ї і перетягувати ковдру на себе. Однак якщо така свекруха намагається насолити вам і доставити неприємності, задумайтеся, яким чином ви могли зачепити її почуття. Риби будуть колючими і уїдливими тільки якщо ви їх чимось сильно образили.

Джерело

Автор:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward