Астрологи назвали чотири головних панікерів серед знаків Зодіаку

event 17:30 П’ятниця 15 Квітня 2022 Суспільство

Хто робить з мухи слона, хто тривожиться через всяку нісенітницю, хто сприймає дрібну проблему як глобальну катастрофу? Зрозуміло хто — панікери. Про це повідомляє Ukr.media.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Тілець

Не сперечайтеся, Тельці тільки на вигляд такі спокійні і незворушні. А в душі у них вирує справжня буря. Через що? Так через все. Сон поганий приснився, сусід косо подивився, начальник не привітався. І ось земні хлопці сіють смуту і вантажать своїми сумнівами оточуючих. Прислухайтеся до порад підопічних Венери і сховайтеся разом з ними в притулок (про всяк випадок).

Рак

Не підпускайте Раків до телевізора, не давайте слухати радіо, відтягуйте від новинних стрічок в Інтернеті. Інакше водні створіння зійдуть з розуму і вас зведуть заодно. Піднялися ціни? Раки пророкують голод. Змінилася погода? Ми всі помремо — нас чекає повінь, потепління, землетрус і каменепад до купи. Займайте чергу в панцир. Хоча, пізно, Раки вже забарикадувалися і нікого не пустять.

Діва

Діви — відомі педанти, у них все і завжди за правилами. Але життя-штука непередбачувана, а порушення правил сприймається земними знаками як катастрофа. Нам не врятуватися! — вигукують Діви, надягають шапочку з фольги (раптом це підступи інопланетян) і поширюють інформацію про Вселенську змову.

Козоріг

Козероги справляють враження холоднокровних створінь. Але емоції-то нікуди не діваються — вони накопичуються, накопичуються, і ось…. Вибух, всім хана. Емоційні вихованці Сатурна — видовище не для людей зі слабкими нервами. Земні хлопці і самі панікують, і інших в цей вир затягують. А ще Козероги дуже відповідальні і бояться зробити помилку. Життя в постійному стресі нелегке. Паніка наростає, і Козероги відчувають себе, як на вулкані — рятуйтеся, хто може.

Зодіакальні панікери постійно накручують себе. І якщо зараз все добре, значить, потім буде погано — ну, так думають Тельці, Раки, Діви і Козероги, і чекають підступу. Накапайте їм валер’янки або дайте хорошого стусана — раптом спрацює?

Останні новини
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
01.08.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward