Активна фаза триватиме до 15 травня: екстрасенс розповів, скільки ще триватиме війна в Україні

event 13:14 Понеділок 09 Травня 2022 БЛОГ

До літа активність на фронті зменшиться. Найголовніше зараз – пережити 9 травня, впевнений ясновидець.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За словами ясновидця Макса Гордєєва, активні бойові дії в Україні триватимуть до 15 травня, а вже у серпні ми почнемо поступово відновлювати державу.

Про це Гордєєв розповів в інтерв’ю для YouTube-каналу “Люкс ФМ”. За його словами, активність на фронті припиниться ближче до літа, а з серпня біженці уже активно повертатимуться додому.

Коментар: “Пік відбувається в травні. До 15 травня включно будуть саме такі потужні обстріли. Найголовніше – пережити дев’яте число, яке так усі бояться. Почнуть припинятися всі ці бої ближче до літа… Мені здається, що всі ці масштабні бої закінчаться і люди почнуть у великій кількості повертатися додому, і ми почнемо вже якісь планові роботи робити, відновлювати з серпня максимально”, – сказав ясновидець.

Гордєєв також розповів, що чекає на Путіна. За словами екстрасенса, у російського диктатора, очевидно, є серйозні проблеми зі здоров’ям, і є велика ймовірність, що він скоро помре.

При цьому ясновидець прогнозує президенту РФ болісну і жорстоку смерть. Він не відкидає варіанту, що Путін може загинути від рук своїх поплічників. Один з імовірних його вбивць – Рамзан Кадиров.

Коментар: “Він розпливається. Це більше схоже на скелет, на який натягли шкіру. Я переглядав, біля нього купа лікарів. Купа різних шаманів, які його якось піднімають. Він розуміє чудово, що він уже своє відбуває. Мені бачилася людина, схожа на чеченця, яка ударяє йому в спину ножем”, – каже Гордєєв.

Джерело

Останні новини
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward