7 жіночих імен, власниці яких мають жахливий характер 

event 15:13 Четвер 15 Вересня 2022 Суспільство

Власниці цих імен мають не легку вдачу та поганий характер. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Вікторія

Ці жінки звикли перемагати та йти по головах. Свою грубість та різкість вони прикривають гучними словами про те, що вони завжди чесні. Найважливіше для власниці цього імені – її власна думка. А якщо хтось не згоден з нею, то його чекає величезний скандал, пише Главред.

Христина

Христина не терпить коли їй дають поради, адже себе вважає наймудрішою. А ось свої може роздавати на всі боки ‒ навіть якщо її про це не просять. Христини взагалі дуже образливі. А біда в тому, що свої ображені почуття вони можуть примножувати день за днем, місяць за місяцем.

Світлана

Володарки цього імені дуже злопам’ятні. І їм вкрай складно прощати інших людей. Світла здатна мстити за маленьку образу. І хоче постійно уваги. І побільше. Тому-то вона часто фліртує з хлопцями й чоловіками. Що, ясна річ, викликає проблеми, якщо вона у відносинах/шлюбі.

Юлія

Ці дівчата дуже різкі та грубі з оточуючими. Вони не можуть стримувати емоції та тому близькі дуже страждають від її слів. Вибачатися після сварки, винуватцем якої була вона, не вважає за потрібне.

Варвара

Це ім’я як рідкісне, так і егоїстичне. Вона вкрай розважлива. І все робить тільки для своєї вигоди. Їй дуже легко обдурити людину. Після цього її анітрохи не мучитиме совість. Варвари, зазвичай, вкрай самовпевнені. І б’ються до кінця заради своїх інтересів.

Олександра

Вона завжди змагається. Постійно прагне обігнати інших у всьому. У родині вона одночасно то ласкава, то колюча. Любить активно діяти, на роздуми часу не витрачає. Спочатку вона влипає в авантюру. А потім починає розбиратися – що ж сталося не так.

Алла

Завжди дуже напориста і самовпевнена. Дуже любить себе. Це часто викликає конфлікти з оточуючими. Вона так сильно себе любить і цінує, що частенько віддаляється від людей. І випромінює зарозумілість. Крім того, Алла не просто задавака, а й модниця. І завжди приділяє багато часу зовнішності й одязі.

Останні новини
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
23.09.2022, П’ятниця
22.09.2022, Четвер
21.09.2022, Середа
20.09.2022, Вівторок
19.09.2022, Понеділок
18.09.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward