Зірка “Спіймати Кайдаша” Тарас Цимбалюк пояснив свої заробітки в росії

event 12:58 Четвер 21 Вересня 2023 Шоу-бізнес

Зірка серіалу “Спіймати Кайдаша”, актор Тарас Цимбалюк, якого називають “секс-символом” українського кіно, пояснив, чому свого часу знімався в Росії. За словами артиста, причина була тільки в грошах, пише ТО не ТО.

У ті роки, коли Цимбалюк ще не був відомим, в Україні знімалося не так багато власних проєктів, а головні ролі часто віддавали росіянам. З цієї причини актор змушений був заробляти там, де було більше можливостей. Про це він розповів в інтервʼю ведучій Маші Єфросиніній.

Тарас Цимбалюк зізнався, що з юності прагнув бути частиною “акторської тусовки” в Україні, зніматися в різних кінопроєктах та добре заробляти. Через брак роботи на майданчиках, він влаштувався в театр, де отримав 1500 гривень на місяць.

Заробітку катастрофічно не вистачало, адже тільки на житло юний артист витрачав близько 2 тисяч гривень. Він підробляв у масовці, щоб забезпечити собі та рідним гідне життя. Згодом зірка вирішив спробувати себе на російських студіях та в кліпах, про що тепер шкодує.

“Якісь би зашквари забрав. Я не кажу, що відмовився б від російських серіалів, у яких знімався виключно за гроші, але відмінив би багато що. Кліп “Ленінграду”, наприклад. Я з дуже патріотичної сімʼї… Ми постійно з татом на ці теми говоримо. Я кажу, що не знімаються українські фільми. З 2006-го року і до закінчення свого навчання я бачив тільки кастинг на фільм “Поводир”, – пригадав Тарас Цимбалюк.

За словами актора, на головні ролі було дуже важко потрапити, адже українські студії запрошували росіян зіграти ключових персонажів.

Знаменитість поділився, що в дитинстві він запамʼятав, як важко було виживати батькам, яким два роки не платили гроші на заводі, тому гідне життя в достатку стало пріорітетом Цимбалюка. Саме з цієї причини він пішов наперекір сімʼї та багато років знімався для російських глядачів.

До слова, після 24 лютого 2022 року українці більш активно критикують саме музичних виконавців, які виступали в Росії. Акторську спільноту такий жорсткий хейт оминув не просто так, вважає Цимбалюк.

На думку зірки, українці знають небагатьох вітчизняних акторів, оскільки головні ролі часто грали саме росіяни.

Читайте також: Відомий український актор розповів про зйомки у кліпі гурту “Лєнінград”

“Шоу-бізнес у нас набрав більших обертів. Актори не такі відомі, як артисти, тому нам менше дісталося. Нас менше знають. Ми самі себе притіснили, зробили вибір. Українці робили популярнішими російських акторів”, – резюмував Цимбалюк.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward