“Вона приховувала це від всіх”: мати 30-річної “Міс США-2019” назвала причину самогубства доньки

event 13:59 Четвер 03 Лютого 2022 Шоу-бізнес

Мати 30-річної “Міс США-2019”, яка тиждень тому вистрибнула з вікна 60-поверхового хмарочосу, вийшла на зв’язок з шанувальниками дівчини.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

На сторінці в Instagram жінка опублікувала низку світлин з покійною донькою а також назвала причину смерті Чеслі Кріст. 

За словами жінки, Чеслі страждала від високофункціональної депресії – стан, коли зовні людина має вигляд, ніби у неї все гаразд, однак всередині вона заповнена глибокою тугою, заниженою самооцінкою, страждає від розладів сну та відсутності апетиту.

Коментар: “Я ніколи не знала такого глибокого болю. Я змінилася назавжди. Сьогодні було офіційно підтверджено те, про що здогадувалися наша родина та друзі і що стало причиною смерті моєї милої дівчинки Чеслі. Хоча в це важко повірити, це правда. Чеслі вела як суспільне, так і особисте життя. У своєму особистому житті вона мала справу з високофункціональною депресією, яку вона приховувала від усіх, враховуючи мене, свою найближчу довірену особу”, – розповіла мати дівчини.

Зазначимо, що за рік до самогубства Чеслі Кріст зізнавалася, що страждає від критики суспільства. Дівчину, зокрема, цькували за вік, оскільки вона перемогла на “Міс США-2019” у 28 років і цим встановила рекорд. Окрім того модель ділилася, що у неї є страх, що їй “вже не вистачає часу, щоб бути значущою”.

Коментар: “Щоразу, коли я кажу: “Мені виповнюється 30″, – я трохи зіщулююся.. Іноді мені вдається успішно замаскувати цю неприємну реакцію схвильованістю; в інших випадках мій ентузіазм здається порожнім, як погана гра… 30 років відчуваються як холодне нагадування про те, що в мене закінчується час, щоб мати значення в очах суспільства”, – ділилася Чеслі незадовго до смерті.

Потерпала модель та ведуча й від критики в бік її тіла, мовляв “воно надто чоловіче та перекачене”. Відверто Кріст ніколи не говорила про психологічні проблеми, втім зізнавалася, що 2019-го року відвідувала психолога.

Читайте також: “Просто бездоганна”: 55-річна Сальма Гаєк показала обличчя без макіяжу та фотошопу

Джерело

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward