Шон Пенн хотів переплавити “Оскар” на кулі, аби стріляти в росіян

event 11:44 Четвер 14 Вересня 2023 У СВІТІ
SEAN PENN

Актор з початку повномасштабної війни підтримує Україну.

Американський актор Шон Пенн дав велике інтерв’ю, в якому розповів про своє ставлення до України та поділився своєю оригінальною ідеєю боротьби з російською агресією.

Журналіст видання Variety описав, як проходила їхня розмова. За його словами, коли мова зайшла про Україну, Пенн дуже напружився. А коли актор згадував церемонію нагородження “Оскара”, на якій Володимиру Зеленському не дали виступити, він і зовсім розлютився.

Пенн сказав, що не розуміє, чому так сталося. Після цієї ситуації у нього навіть виникла думка знищити свою статуетку, передає УНІАН.

Шон Пенн сказав:

Я подумав: ну, блін, розумієш? Я віддам її Україні. Її можна переплавити в кулі, якими вони зможуть стріляти в росіян.

Однак пізніше він зазначив, що вирішив не витрачати свій “Оскар” на українські кулі. Замість цього він подарував один Зеленському.

Актор додав, що захоплюється Зеленським, адже той не побоявся навіть смерті. Попри те, що його життя було під загрозою, він все одно продовжував боротися за незалежність своєї країни.

Нагадаємо, раніше ми писали, що конкурсантка “Міс Україна 2023” пішла з конкурсу через учасниць, які люблять “російське”. Вона заявила, що для неї гідність і моральні принципи є важливішими.

Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward