Ігор Кондратюк розповів, скільки насправді заборгував йому Віталій Козловський

event 13:08 П’ятниця 27 Жовтня 2023 Шоу-бізнес

Продюсер Ігор Кондратюк поділився своїми роздумами про те, чому він не готовий вибачати борг, який нагромадив співак та водночас воїн Збройних сил України (ЗСУ) Віталій Козловський.

Він уточнив, що вирішення питання пов’язане з юридичними аспектами та законом про виконавчу службу, які диктують певні процедури, пише Hyser.

Кондратюк ясно пояснив, що, як продюсер, він має обмежені права впливу на процес стягнення боргу. І в даному випадку результат залежить від Козловського, його адвоката і, можливо, рішення суду. Продюсер підкреслив, що він не має права зупинити цей процес своїми власними силами.

Крім цього, Кондратюк заявив, що Козловський має вдячність ЗСУ. Оскільки служба у Збройних силах України привчає його до сумлінності та дотримання законів. Це має подвійне значення: по-перше, Козловський захищає свою батьківщину, і, по-друге, він стає законослухняним громадянином. Кондратюк наголосив, що це також допомагає забезпечувати виконання судових рішень, включаючи стягнення боргів.

Щодо боргу самого Козловського, Кондратюк розкрив, що сума становить близько 1,5 мільйона гривень. І що 2021 року співак повернув йому лише 28 тисяч гривень. Продюсер навів наочний приклад, оцінивши, що за такого темпу погашення боргу йому знадобиться багато років, щоб повністю повернути все, що було позичено.

Читайте також: “Караоке на майдані” в США: Кондратюк поїхав зі своїм шоу в турне Америкою

По суті рішення продюсера відмовитися від мирової угоди з Козловським, як зазначено в тексті, може бути трактовано як спроба продовження процесу стягнення боргу, а не як спроба дискредитації співака з боку Кондратюка, як стверджував раніше Козловський.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward