“Я за здорове суспільство”: Олег Скрипка оскандалився заявою про фемінізм та ЛГБТ

event 12:54 Вівторок 26 Вересня 2023 Шоу-бізнес

Артист висловився щодо того, яким на його думку має бути українське суспільство.

Лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка здивував своєю заявою про фемінізм та ЛГБТ-спільноту, пишуть UAnovosti.

На думку музиканта, усі українці мають дотримуватися “традиційного” ладу в родинах, а жінки “поважати” чоловіків. Ба більше, у своїй заяві Скрипка порівняв ЛГБТ та фемінізм з війною та епідемією, які негативно впливають на зростання популяції людей. Проте, за словами співака, він не проти сексуальних меншин та різних ідеологій.

“У людства є два механізми: один механізм, щоб розмножуватися, а інший – щоб зупинити популяцію. На жаль, є такі страшні інструменти, як війна, щоб зупинити популяцію людей, є хвороби, є епідемії, є фемінізм, є ЛГБТ історія. Я не проти ЛГБТ-історії та феміністок, але я за здорове суспільство, щоб Україна розвивалася і процвітала. А для цього мусить бути основа, як у хасидів і справжніх українців. Українці мусять не відставати від хасидів”, – сказав Скрипка в інтерв’ю Наталії Влащенко.

Як вважає співак, у родині, де жінка підтримує фемінізм, не може бути багато дітей та щасливих стосунків.

“Якщо ти хочеш мати четверо дітей, в такій родині фемінізм зупиняє популяцію. Немає поваги одне до одного. Якщо ми обожнюємо жінок, а жінка веде себе як верхня, то це – БДСМ, а не родина”, – додав Скрипка.

Читайте також: MamaRika розповіла, чому купує лише б/у телефони

Натомість, за словами артиста, він поставиться з порозумінням, якщо хтось із його чотирьох дітей з віком заявить про свою “нетрадиційну” орієнтацію.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
22.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward