“Я ридав від щастя”: Добринін розповів про партнерські пологи та першу зустріч із сином

event 10:34 Четвер 15 Липня 2021 Шоу-бізнес

Екс “Холостяк” Нікіта Добринін 13 липня вперше став батьком. Він зізнався, що коли вперше побачив малюка, то не міг втримати своїх емоцій. Ведучий розплакався від щастя.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нещодавно блогерка Даша Квіткова та ведучий Нікіта Добринін стали батьками вперше. Пара не може натішитися першими днями з малюком, якого вони назвали Левом. Телеведучий вирішив поділитися емоціями від перших пологів дружини.

Нікіта Добринін розповів про пологи

Ведучий зізнався, що разом з Дашею очікував на швидшу зустріч з хлопчиком. До пологів вони почали готуватися після дня народження Квіткової. Однак малюк народився вчасно – у день, який й був призначений лікарями. Нікіта додав, як переживав партнерські пологи.

Коментар: “Не було страшно абсолютно. Єдине, хвилювався за Дашу, щоб все пройшло добре. Але ми з нею на всі 100% були готові до народження дитини. Дуже багато читали й дізнавалися про пологи. Поставилися до цього періоду нашого життя легко. І мені здається, це правильний підхід”, – наголосив Добринін.

Добринін додав, що навіть встиг з дружиною відзняти відео з танцями у Тік Ток у перервах між переймами.

Коментар: “Пологи – дуже складний процес для жінки. І якщо його можна зробити більш приємним, наприклад, танцями, є сили й настрій, я вважаю, це прекрасно. Робив Даші масаж, а в перервах навіть встигали знімати тіктоки”, – додав “Холостяк”.

Перша зустріч батька з сином

Нікіта Добринін зізнався, що не може словами передати відчуття моменту, коли побачив свого первістка.

Коментар: “Це найщасливіший день у моєму житті. Коли побачив сина вперше, я не те, що плакав, я ридав від щастя. Це чудо! Якщо є люди, які сумніваються в чудеса, я точно можу сказати, що вони існують і відбуваються кожен день”, – підкреслив телеведучий.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Добринін та Квіткова розповіли, яким рідкісним іменем назвали сина

Автор:
Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward