Анна Богдан, яка перемогла у шоу “Холостяк-11”, зробила неочікувану заяву щодо своєї участі в проєкті

event 09:54 П’ятниця 28 Травня 2021 Шоу-бізнес

Обраниця “Холостяка” Михайла Заливаки Анна Богдан розповіла, що в один день на проєкті вона хотіла піти з шоу самостійно. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Це було після подвійного побачення з Джессікою.

У останньому випуску шоу “Холостяк-11” Михайло Заливако обрав Анну Богдан та зізнався їй у коханні. Проте шлях до перемоги Анни був досить не простим. Нещодавно дівчина розповіла про найтяжчі для неї моменти на шоу. 

Анна Богдан про участь у проєкті

Переможниця шоу зізналася, що коли Юля “Зайка” повернулася на проєкт, то вона не відчувала побоювання, що почуття Михайла до неї зникли.

Коментар: “Для мене було великим здивуванням повернення Юлії, вже вкотре. Але для мене не мало значення, з якою дівчиною я опинюся у фіналі”, – повідомила Анна.

Також дівчина зізналася, що на шоу їй доводилося плакати. На одному з побачень вона побачила, як Заливако цілується з іншою учасницею. Анна не приховувала, що Михайло зробив їй боляче і наголосила, що не розуміє, для чого це.

Коментар: “Була ситуація на проєкті, коли я не змогла стримати сльози. На подвійному побаченні з Джессікою я побачила їхній поцілунок з Мішею. Цим вчинком він зробив мені дуже боляче. Я навіть думала покинути проєкт”, – зізналась переможниця.

Також Анна розповіла, як переживала, коли Михайло зустрічався з іншими: “Я розуміла, на який проєкт йду, і що головний герой буде ходити на побачення з іншими учасницями. Я усвідомлювала, що поцілунки будуть, але як дівчині, якій сподобався хлопець, мені було це неприємно. Звичайно ж, мені хотілося, щоб Міша цілувався лише зі мною”.

Зазначимо, після закінчення проєкту Анна Богдан стикнулась з хвилею хейту. Переможниця відповіла на критику та зазначила, що їй однаково, що говорять інші.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Доньці екс “Холостяка” Макса Михайлюка та моделі Даші Хлистун виповнився місяць (фото)

Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward