Анна Богдан, яка перемогла у шоу “Холостяк-11”, зробила неочікувану заяву щодо своєї участі в проєкті

event 09:54 П’ятниця 28 Травня 2021 Шоу-бізнес

Обраниця “Холостяка” Михайла Заливаки Анна Богдан розповіла, що в один день на проєкті вона хотіла піти з шоу самостійно. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Це було після подвійного побачення з Джессікою.

У останньому випуску шоу “Холостяк-11” Михайло Заливако обрав Анну Богдан та зізнався їй у коханні. Проте шлях до перемоги Анни був досить не простим. Нещодавно дівчина розповіла про найтяжчі для неї моменти на шоу. 

Анна Богдан про участь у проєкті

Переможниця шоу зізналася, що коли Юля “Зайка” повернулася на проєкт, то вона не відчувала побоювання, що почуття Михайла до неї зникли.

Коментар: “Для мене було великим здивуванням повернення Юлії, вже вкотре. Але для мене не мало значення, з якою дівчиною я опинюся у фіналі”, – повідомила Анна.

Також дівчина зізналася, що на шоу їй доводилося плакати. На одному з побачень вона побачила, як Заливако цілується з іншою учасницею. Анна не приховувала, що Михайло зробив їй боляче і наголосила, що не розуміє, для чого це.

Коментар: “Була ситуація на проєкті, коли я не змогла стримати сльози. На подвійному побаченні з Джессікою я побачила їхній поцілунок з Мішею. Цим вчинком він зробив мені дуже боляче. Я навіть думала покинути проєкт”, – зізналась переможниця.

Також Анна розповіла, як переживала, коли Михайло зустрічався з іншими: “Я розуміла, на який проєкт йду, і що головний герой буде ходити на побачення з іншими учасницями. Я усвідомлювала, що поцілунки будуть, але як дівчині, якій сподобався хлопець, мені було це неприємно. Звичайно ж, мені хотілося, щоб Міша цілувався лише зі мною”.

Зазначимо, після закінчення проєкту Анна Богдан стикнулась з хвилею хейту. Переможниця відповіла на критику та зазначила, що їй однаково, що говорять інші.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Доньці екс “Холостяка” Макса Михайлюка та моделі Даші Хлистун виповнився місяць (фото)

Останні новини
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
13.09.2021, Понеділок
12.09.2021, Неділя
11.09.2021, Субота
10.09.2021, П’ятниця
09.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward