Верховний суд підтвердив незаконність забудови Басового кута

event 11:02 Вівторок 21 Березня 2023 РІВНЕ

Рішення Верховного Суду щодо незаконності плану забудови берега Басівкутського озера в Рівному остаточне і не може бути оскаржене.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ 

Депутат Рівнеради, адвокат та один з позивачів Микола Бляшин повідомив про це у своєму Facebook

Рішення Верховного Суду викладено на 39 аркушах і понад 300 пунктів. Вивчаємо уважно рішення, щоб зрозуміти, які подальші дії і з понеділка оприлюднимо детальні відповіді на питання, що встановив суд і чому це важливо, та що це може означати“, — пише Микола Бляшин.

У детальному плані було враховано різні варіанти забудови ділянки площею майже 80 гектарів, яка міститься в рекреаційній зоні. Цей план був розроблений з метою нормалізувати ситуацію з хаотичною забудовою на даній території.

Один із запропонованих варіантів для врегулювання території передбачав виділення 1,2 гектара землі під дитячий садок, заборону будівництва у зоні Р3, розширення та впорядкування вулиць, облаштування коридорів для інженерної інфраструктури, а також каналізації та систем водовідведення. Однак, остаточне рішення суду показало, що такий план не відповідає законодавчим нормам.

Вже точно відомо, що Суд вказав, що розроблений архітектором і затверджений рішенням міської влади ДПТ суперечать генеральному плану і численним нормам закону, суд вважає розміщення в ДПТ багатоповерхових житлових будинків прямо суперечить генеральному плану міста, не враховує наявності пам’яток в цій зоні, порушує Водний кодекс, прийняте за наявності конфлікту інтересів у депутата. Тобто, фактично всі наші доводи враховано“, — прокоментував Микола Бляшин.

Нагадаємо, що рівненські депутати “ліквідували” два відомих позашкільних заклади.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward