Стали відомі подробиці самогубства курсанта з Рівненщини

event 10:41 Вівторок 21 Березня 2023 ПОДІЇ
SAMOGUBSTVO KURSANTA

Брат загиблого розповів, що перед самогубством курсант залишив прощальну записку.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ 

У неділю, 19 березня, курсант другого курсу інституту №3 Львівського державного університету внутрішніх справ, 18-річний Дмитро Гульчук вчинив самогубство. Він застрелився з автомата під час караулу на посту.

Зброю курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах. Причиною самогубства інші курсанти називають погрози декана факультету Гнатюка.

У повідомленні йдеться:

Гнатюк погрожував, що до кінця випуску (а це ще більше ніж півтора роки) курсант буде перебувати на казармі та без звільнень. Слід зазначити, що саме в цей наряд напередодні хлопця поставив саме Гнатюк. Зі слів курсантів університету, загиблий залишив записку, в якій вказав причини свого вчинку та детально розписав ситуацію про керівників та факультет. Проте записка десь зникла.

Як повідомляється, 18-річний Дмитро Гульчук народився у селищі Могиляни Острозького району на Рівненщині. З дитинства він мріяв бути поліцейським. Згодом вступив до Львівського державного університету внутрішніх справ, але практично від початку навчання, зі слів брата, жалівся на тиск командира та всього керівництва вишу. 

Перед тим, як скоїти самогубство, Дмитро надіслав прощальні смс-повідомлення батькові, матері та двом братам – молодшому Владу і старшому Олегу. Водночас рідні обурені поведінкою керівництва вишу, адже про загибель сина їм ніхто не повідомив. 

Батько розповів:

З того, що я зараз вже дізнався, відбувався булінг, але не фізичний, а моральний. Тому що він був хлопець не слабкий фізично, займався спортом, боксом. Тому командири дали старшинам право “що хочете, те й робіть”, тож вони вже знущалися з сина, напевно, з інших курсантів теж, принизливі завдання давали. Ну, а ти й по морді не даси, і не виконати не можеш, бо вони йдуть до командирів чи декана і доносять, отак от. Ми ж думали, що якось це вирішиться. Коли його перевели з гуртожитку, то наче ситуація змінилася. Але останньою краплею став хабар, через це до такого довели…

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Рівному сержанта ЗСУ засудили за вбивство військового через необережність.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward