У Рівному заборонять під’їжджати до кладовища на власній машині

event 19:04 Понеділок 25 Квітня 2022 РІВНЕ
Кладовище нове - ліворуч

У першу неділю після Великодня у Рівному традиційно вшановують померлих. 

Саме тому у цей день до кладовища “Нове” вишиковується чимала черга з охочих відвідати могили. Це викликає незручності, адже через приватний транспорт до кладовища не може проїхати громадський транспорт. 

Про це повідомляє Рівненська міська рада.  

Аби уникнути такої ситуації, цього року приватний транспорт ані на територію кладовища, ані на прилеглі дороги не пускатимуть. Обмеження руху розпочнеться перед кладовищем, на так званій «розвилці». Тут буде організовано пост працівників патрульної поліції, котрі пропускатимуть до кладовища тільки громадський транспорт.

Так само діятимуть обмеження з паркування, аби залишені автівки не перешкоджали руху транспорту та не наражали на небезпеку пішоходів.

Для зручності рівнян та гостей міста будуть сформовані додаткові маршрути на кладовище, аби усі охочі могли без перешкод дістатися до місця поховань. Тож прохання охочих відвідати у цей день могили рідних, користуватися саме громадським транспортом.

У міськраді звертаються до тих, хто не може або має труднощі із пересуванням і використовує для цього автомобілі. Просять спланувати час так, аби відвідати кладовище в інший день. Адже жодних винятків з цих обмежень не буде. 

До кладовища “Нове” на Провідну неділю можна буде потрапити лише громадським транспортом, або таксі. 

Автор:
Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward