Військовий експерт назвав дату, коли росія знову може напасти

event 16:51 Понеділок 25 Квітня 2022 ПОДІЇ
Вальдемарас Рупшис - праворуч

росія вже фактично програла усі битви у війні з Україною. 

Однак після відновлення сил, на що потрібно років 5-10, московити знову можуть спробувати вторгнутися в нашу державу. 

Про це в інтерв’ю виданню LRT розповів командувач Збройних сил Литви Вальдемарас Рупшис:

Архітектура безпеки повинна бути змодельована в три чіткі етапи: сьогоднішня оцінка, наявність засобу стримування, план захисту, прогнозування того, яка загроза буде в середньостроковій перспективі, від 1 до 5 років, і яка наступна перспектива через 5 років і далі, коли Росія зможе відновитися до дієздатності. НАТО і ми дивимося на загрозу зараз, у найближчому майбутньому, і після війни в Україні, що може статися далі.

На думку командувача збройних сил Литви, зараз вже можна говорити про поразку росії у війні. Однак поразка у війні не нівелює російський реваншизм: 

Я б сказав, що російський реваншизм нікуди не подівся. Я не кажу, що вона програла всі битви, але тільки тому, що Україна це витримала, вони вже програли війну. Відхід із Києва чітко показує нездатність здійснити свою першу ідею. Я подумав би, що центром тяжіння цього військового вторгнення було повалення політичної влади, вони думали, що оточення оборонного потенціалу на Сході загубить цю державу. У них не вийшло і тепер пробують нову фазу війни, окупуючи територію. Я вважаю, у них мало шансів знищити українську армію, – зазначив Рупшис.

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward