У Рівному аудитори виявили мільйонні порушення при будівництві підстанції для Авангарду

event 15:55 Вівторок 30 Травня 2023 ПОДІЇ

Будівництво мереж електропостачання по стадіону “Авангард” призвело до збитків бюджету у розмірі 28,7 млн гривень. Про це повідомляє управління Держаудитслужби в Рівненській області.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ

Під час перевірки аудитори виявили порушення закупівлі робіт із будівництва інженерних мереж електропостачання по стадіону «Авангард», яке здійснювалося УКБ виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Для підготовки до опалювального сезону комунального закладу «Авангард» необґрунтовано включено витрати на будівництво та підключення трансформаторної підстанції до об’єкта незавершеного будівництва”, — зазначено у повідомлені.

Управлінню містобудування, як головному розпоряднику коштів міського бюджету, надали недостовірну інформацію і документи. Відтак, УКБ отримало 28,7 млн грн з бюджету. Ці кошти витратили на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, установленим рішенням про місцевий бюджет.

За нецільове використання бюджетних коштів та порушення бюджетного законодавства керівнику об’єкта контролю направлена вимога про повернення бюджетних коштів до відповідного бюджету та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства“, — йдеться у повідомленні.

Також аудитори застосували санкції у вигляді зупинення операцій на рахунку УКБ. А матеріали ревізії передали в Рівненську окружну прокуратуру.

Читайте також: “Він радянщиною пахне”: на в’їзді у Рівне хочуть замінити мозаїку

Нагадаємо, що торік Рівнераду просили виділити майже 30 млн гривень, щоб збудувати електромережі та підстанції для стадіону Авангард.

Останні новини
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward