Стало відомо, чим займався на Рівненщині всесвітньовідомий мільярдер Говард Баффет

event 14:15 Четвер 16 Червня 2022 РІВНЕ
Баффет візит

Всесвітньовідомий мільярдер Говард Баффет ознайомився з основними напрямками сільського господарства на Рівненщині.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІБАЙРАКТАР NEWS

Про це розповів нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук на своїй сторінці у фейсбуці: 

Коментар: “Разом з Alexandra Vasylenko Юлия Залознева ознайомили Говарда Баффета з основними напрямками сільського господарства в рідній Рівненській області. 

Обговорили організацію збору, зберігання, переробки та експорту нашої продукції в період війни. Вже реалізовуємо наші рішення щодо організації жнив та мобільного зберігання продукції.

Говард першим зі світових бізнесменів, хто ще на початку війни підставив плече українським фермерам, в першу чергу, з постраждалих територій забезпечивши їх посівним матеріалом!

Тижні, місяці цілодобової роботи між «THE HOWARD G. BUFFETT Foudation» та БФ «ЖНИВА ПЕРЕМОГИ» принесуть ефективні результати у аграрному секторі економіки країни!”.

Нагадаємо, мільярдер Говард Баффет днями відвідав Україну. Він зустрівся з Президентом Володимиром Зеленським та Першою леді Оленою Зеленською. Сторони домовилися про підтримку українського продовольчого ринку та фермерських господарств. Опісля Баффет прибув на Рівненщину.

Довідково: 

Говард Грем Баффет – американський бізнесмен, колишній політик, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Середня дитина мільярдера Воррена Баффета – одного з найбагатших людей планети та найвідоміших благодійників.

Докладніше про візит Баффета на Рівненщину читайте у нашому попередньому матеріалі — Всесвітньо відомий мільярдер Говард Баффет відвідав Рівненщину

Останні новини
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
01.08.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward