Сьогодні нардеп Дмитро Соломчук нагородив медиків Рівного (фото)

event 13:51 Вівторок 22 Червня 2021 ПОДІЇ

Громадська організація “Час-Дій” разом із народним депутатом від Рівненщини Дмитром Соломчуком ініціювали конкурс, де нагороджували найкращих лікарів Рівного.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Мешканці Рівного отримали можливість самостійно обрати найкращих медиків міста. Це можна було зробити на офіційній сторінці ГО “Час-Дій” у Facebook, написавши коментар під відповідним постом.

Сьогодні, 22 червня, народний депутат Дмитро Соломчук відвідав п’ять медичних закладів міста: 

  • Рівненська обласна дитяча лікарня; 
  • Міська центральна лікарня; 
  • Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука; 
  • “Міська дитяча лікарня” Рівненської міської ради №1;
  • Рівненський обласний перинатальний центр.

У номінації “Найкращий лікар Рівного”, згідно із вподобаннями самих рівнян, перемогу здобули: Дзюба Людмила, Пушкаренко Мар’яна, Роговська Вікторія, Харитонюк Раїса, Кректун Олександр, Сергійчук Алла, Саванчук Ірина, Матвіїв Сергій, Гапонюк Світлана, Линка Галина, Туровська Ольга, Красько Володимир, Новікова Оксана.

Дмитро Соломчук зауважив, що нині важливо проводити подібні заходи в Україні. За його словами, зараз медики у боротьбі з коронавірусом неначе військові на передовій. Це слід особливо цінувати, тому сьогодні відзначили 13 найкращих лікарів. Утім, це лише початок. В подальшому політик планує влаштовувати нагородження не лише медиків, але й представників інших професій.

Коментар:Лікарі на сьогодні працюють практично на передовій у зв’язку з коронавірусом. Два місяці тому ми зробили опитування у Фейсбуці, щоб рівняни самі визначили, який лікар на їхню думку є найкращим у місті. В результаті ми отримали більше тисячі коментарів та відібрали тих медиків, яких згадували найбільше. Частина із них отримали грамоти від МОЗ із підписом міністра охорони здоров’я, а частина від Верховної ради з підписом голови ВР Дмитра Разумкова. 

Ми плануємо зробити таку ініціативу традиційною і регулярно відзначати не лише лікарів, а й вчителів, токарів, зварювальників та представників інших професій“, – повідомив нардеп.

Читайте також: Жителька Кам’янського перехрестилася перед тим, як красти туї з церковної клумби (відео)

Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward