“Рама від ГАЗ, мотор від Mercedes”: на Рівненщині механік-самоучка власноруч створив болотохід “TRITON”

event 18:46 Середа 09 Лютого 2022 РІВНЕ

У Старому Селі, що на Рівненщині, механік-самоучка власноруч спроєктував та змайстрував “справжню грозу поліських боліт” – болотохід “TRITON”. Відео з першими тесовими випробуваннями винахідник опублікував у своєму Facebook.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чоловік у коментарі нашим журналістам розповів, що на всі роботи у нього пішло близько 9 місяців. Він каже, що вже давно мріяв побудувати таку техніку, яка б могла без проблем проходити через болотисту місцевість.

Конструктор розповів, що він один з тих майстрів-самоучок, які займаються конструюванням та зборкою техніки виключно власноруч.

Коментар: Давно мріяв створити щось подібне. Почав будувати 9 місяців тому, і ось перші випробування. Цією справою майстри-самоучки займаються вже давно, я теж такий майстер-самоучка. Це робота одного майстра від і до“, – розповів чоловік.

На роботу майстра звернув увагу нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук. Політик переконаний, що завдяки таким талановитим людям Україна має автомобільне майбутнє.

Коментар: Знайомтеся, це Triton. Зроблений на рівненському поліссі, у селі Старе Село Сарненського району (раніше – Рокитнівський). Таланти є, попит – є, отже в України є автомобільне майбутнє! Як вам?“, – написав політик у своєму facebook

Знайомтеся, це Triton.Зроблений на рівненському поліссі, у селі Старе Село Сарненського району (раніше –…

Опубликовано Дмитро Соломчук Среда, 9 февраля 2022 г.

У найближчих планах конструктора – розвязати питання з сертифікацією “TRITON”, аби збільшити географію продажу. Про серійний випуск чоловік поки не думає, за його словами для цього потрібне потужне виробництво та дороговартісна високотехнологічна техніка.

Коментар: Річ у тім, що такою технікою можна і без документів їздити по лісових дорогах, не виїжджаючи на дороги загального користування. Якщо на такі дороги виїхати, то і штраф можна отримати“, – додав майстер-самоучка.

“TRITON” оснащений рамою, роздатною коробкою, частиною кабіни та лебідкою від ГАЗ 66. Також, на болотоході встановлена коробка передач від Mercedes та двигун Mercedes об’ємом 2.5 л.

Вітаю із завершенням будівництва болотохода!

Опубликовано Vadim Berezynskiy Понедельник, 7 февраля 2022 г.

Стати автором!
Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Час-Дій, напишіть нам: [email protected]

Останні новини
03.03.2024, Неділя
02.03.2024, Субота
01.03.2024, П’ятниця
29.02.2024, Четвер
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward