Не заїхати, не виїхати: тисячі рівнян опинилися “відрізаними від світу” на провулку Робітничому (ВІДЕО)

event 13:39 П’ятниця 27 Січня 2023 РІВНЕ
robitnychyi

У Рівному після скасування маршруток тисячі рівнян опинилися у скрутному становищі на провулку Робітничому та прилеглих вулицях. У грудні туди перестав курсувати 65-й маршрут і тепер робітникам потрібно йти аж на вулицю Млинівську, аби потрапити на 35-ту маршрутку. “Хоча “35-та” також може не їхати годинами. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІРІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ

Про це розповідає ІТV у своєму сюжеті. 

😰 Забутий владою район. Скасували маршрутку і лишили тисячі людей напризволяще. 🚌 Поблизу провулку Робітничий у…

Опубликовано Телеканал "ITV media group" Четверг, 26 января 2023 г.

Раніше, за словами місцевих, центр, Північний і Ювілейний сполучував 65-й маршрут. Маршруток було небагато, але працівники близько 50 підприємств могли не йти по проїжджій частині кілометр до найближчої зупинки. 

Ситуацію ускладнює ще й те, що тротуар на Робітничому в жахливому стані, розповідає рівнянка Лариса: 

У мокру сиру погоду там взагалі неможливо йти, тому ми йдемо по проїжджій частині. Світло не світиться. Йдеш на зустріч машинам. 

Замість тротуару на цьому місці суцільне болото, яке доводиться обходити. Крім цього, провулком гуляє багато агресивних собак, які кидаються на людей. Уже на вулиці Млинівській доводиться чекати на єдину 35ту маршрутку, яка курсує ой як рідко, розповідає рівнянин Володимир: 

Маршрутки немає, вже десь пів години немає. Ну тобто рідко ходять, або взагалі не ходять. Бо я два дні її (35ту маршрутку) чекав, не дочекався й на інші сідав. 35 – тільки один маршрут сюдою їде. Дискомфорт великий. 

Така проблема із транспортом, бо із 14 машин їздять 8 чи 9. Водіїв на маршруті вкрай не вистачає. У департаменті транспорту таки готують альтернативу 65-ій. Утім потрібно підготувати схему маршруту в узгодженні із Львівською залізницею. Оскільки всі роки 65-та перетинала залізничні колії без дозволу залізниці. Хоча колія не працююча, документи таки потрібно подати. 

Ремонтувати тротуар міська влада теж планує. У кращому разі – весь. У гіршому – найроздовбанішу його частину. Все залежить від того, чи підтримає міська рада виділення коштів.

Автор:
Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward