З 14 березня відновлюється освітній процес у Рівненській області. Про це у своєму Telegram повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Згідно з повідомленням, освітній процес буде відновлений у всіх закладах освіти, крім дошкільних.
Кожен навчальний заклад зможе визначитися з формою навчання: дастанційною або змішаною.
Коментар: "Кожен керівник може визначитися з формою навчання: або дистанційне, або змішане. Для цього необхідно врахувати чинники безпеки учнів та педагогів, особливості діяльності кожної школи в умовах воєнного стану", - йдеться в повідомленні.
Рівненщина також долучиться до освітнього процесу дітей внутрішньо переміщених осіб. Для них, буде створено дистанційну платформу з відеоруроками та корисними посиланнями.
Коментар: "Нам важливо долучити до освітнього процесу і дітей внутрішньо переміщених осіб. Для школярів, які перебувають за межами області чи України, створимо дистанційну платформу. На ній розмістимо корисні посилання, відео уроки та іншу інформацію", - додав голова РОВА.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
