На Рівненщині в останню дорогу провели чотирьох захисників

На Рівненщині в останню дорогу провели чотирьох захисників

На Рівненщині попрощалися із чотирма Героями - Михайлом Дубинцем, Валерієм Бондарчуком,  Сергієм Єфимцем та Вадимом Супрунюком.

Михайло Дубинець - мешканець села Велике Вербче Сарненської громади.

Служив солдатом 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. На жаль, 9 січня Герой загинув, виконуючи бойове завдання у Донецькій області.  

У Михайла залишились мама та дві сестри. Воїну назавжди залишиться 27 років.

Валерій Бондарчук народився 5 лютого 1975 року у селі Вілія на Острожчині.

З раннього дитинства він мав здібності до фізики та конструювання. Навчався у місцевій школі, згодом здобув професію водія у Плужнянському СПТУ, що у Хмельницькій області. Далі проходив службу у ЗСУ.

Із 24 серпня минулого року був мобілізований.На жаль, 3 січня Герой загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Без люблячого батька залишилося двоє синів.

Сергій Єфимець, 1978 року народження, житель села Великий Олексин Шпанівської громади.

Захищав Україну з березня 2022 року. Без батька залишилося четверо дітей.

Вадим Супрунюк, 1994 року народження, житель села Борове Зарічненської громади.

Служив солдатом-гранатометником 3 механізованого батальйону військової частини А7013. На жаль, 8 січня Герой загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Читайте також: Хотів зробити подарунок: на Рівненщині винесли вирок школяру

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять Героям!

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини