На Рівненщині чоловік приревнував свою співмешканку та підпалив будинок
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/05/revnoshi-800x445.jpg?x37420)
21 травня у селі Колоденка 51-річний чоловік разом зі співмешканкою та односельцем випивали. На ґрунті ревнощів між подружжям виник конфлікт, тож чоловік узяв каністру з пальним, облив ним холодильник, підпалив і пішов.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
Жінка з односельцем в цей час були в будинку. Господині вдалось самотужки загасити вогонь, втім він встиг пошкодити побутову техніку та стіни. 52-річна жителька Колоденки викликала поліцейських.
Слідчі розпочали досудове розслідування. Поліцейські розшукували зловмисника, втім за два дні він сам повернувся додому. Свою провину у скоєному визнає.
Читайте також: На Рівненщині небайдужий врятував воїна, силою витягнувши його з даху будинку (ВІДЕО)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/05/pidpal-1.jpg?x37420)
Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/07/Untitled-1-16-392x272.jpg?x37420)
Литовці закупили для України 110 антидронів та 80 радарів Wingman
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/10/lebedi-392x272.jpg?x37420)
На Франківщині троє підлітків “вирушили в плавання” на будиночку для лебедів (ВІДЕО)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/03/bebiki278-392x272.jpg?x37420)