На Білому озері відпочивальники підчепили страшну інфекцію: подробиці

event 10:57 Вівторок 17 Серпня 2021 ПОДІЇ

Відпочивальники масово скаржаться на умови відпочинку на території Білого озера, що знаходиться у Вараському районі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чоловік, який нещодавно був на озері разом із сім’єю вирішив поділитися своїми враженнями від відпочинку у Інстаграм-спільноті “varash_blog”.

Чоловік запевняє, що їздить із родиною до Білого озера ще з 1976 року. І не дивно, адже ця водойма славиться своїми цілющими властивостями. Вода там на дотик шовковиста через підвищений рівень гліцерину та має оздоровчі властивості.

Однак навкруги озера ситуація лишає бажати кращого. За в’їзд на територію водойми нині потрібно сплатити 50 гривень. Проте, за словами чоловіка,  ніякої відповідальності за умови перебування на території ніхто не несе, територія навкруги засмічена. 

Читайте також: На Рівненщині оголосили штормове попередження

Також чоловік додав, що опісля відпочинку усі члени родини мали шлункові розлади. Чоловік, який за фахом лікар, підозрює, що причина цьому – кишкова паличка. Цю шлунково-кишкову інфекцію можуть викликати як і сама вода так і мухи на території озера. Чоловік стверджує, що якщо Держпродспоживслужба не зверне на це увагу найближчим часом, то цілком можливий спалах цієї інфекції на території водойми. 

Коментар: “Звертаюсь до органів влади і, насамперед, до Вараської районної. Якщо Ви не хочете, щоб Біле озеро перетворилось у розплідник страшної епідемічної хвороби, то застосуйте засоби впливу на орендаторів рекреаційної зони Білого озера щодо облаштування зон відпочинку та туалетів, своєчасного вивезення сміття і т.д” – просить відпочивальник. 

Додамо, що кишкова інфекція найчастіше передається через їжу, воду чи побутові предмети. Після зараження кишкові палички починають активно розмножуватися в організмі людини. Це призводить до порушення травлення та запалення слизових оболонок кишківника. 

Основний симптом зараження кишковою паличкою – це діарея. Пронос також може бути з домішком слизу та крові. 

Найбільш небезпечним наслідком отруєння паличкою, що супроводжується частим проносом і блювотою, є втрата організмом рідини і солей.

Джерело

Останні новини
25.09.2021, Субота
24.09.2021, П’ятниця
23.09.2021, Четвер
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward