ЄС виділив 2 млн євро на модернізацію двох освітніх закладів на Рівненщині

event 14:13 Середа 04 Серпня 2021 РІВНЕ

ЄС виділив понад 2 мільйони євро на модернізацію інфраструктури двох закладів професійно-технічної освіти Рівненщини в межах програми EU4Skills. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Сьогодні, 4 серпня, у Рівному було підписано меморандуми задля модернізації інфраструктури навчальних закладів. Під документом поставили підписи представники Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі, Вищого професійного училища № 22 м. Сарни, разом з представниками від Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської міської ради та Українського Фонду соціальних інвестицій.

Співпраця відбуватиметься в межах проєкту “EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні”, який є компонентом масштабної Програми ЄС “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”.

Проєкт фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW.

Коментар:Ми раді вітати Рівненську область серед семи регіонів, які візьмуть участь в програмі. Очікуємо, що досвід та фінансова допомога ЄС допоможуть не лише модернізувати інфраструктуру закладів професійно-технічної освіти, а й підтримає молодь у реалізації власного потенціалу“, ― прокоментував Фредерік Куне, Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Зазначається, що відповідно до підписаного меморандуму, Рівненському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі виділять 1 млн 600 тис. євро. За ці кошти буде оновлено та облаштовано технікою навчальні лабораторії закладу за такими професіями:

  • “Майстер готельного обслуговування (кваліфікації: черговий по поверху, покоївка, адміністратор)”; –
  • “Майстер ресторанного обслуговування (кваліфікації: офіціант, бармен, адміністратор залу)”;-
  • “Варник харчової сировини та продуктів”.

У Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни згідно з підписаним документом планується закупівля дорожньо-будівельної техніки та обладнання на суму 800 тис. євро для навчання студентів за професією “Машиніст дорожньо-будівельних машин”.

Мета проєкту ― створити сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти, яка сприятиме підвищенню її привабливості для молоді. Проєкт має закласти основу для ефективної освіти, яка відповідатиме потребам ринку праці, надасть учням навички, необхідні роботодавцям.

Від імені Німецького державного банку розвитку KfW проєкт реалізує Міністерство освіти і науки України та Український Фонд соціальних інвестицій. Остаточний відбір закладів ПТО, які беруть участь у проєкті, був здійснений на основі проведеного Українським Фондом соціальних інвестицій технічного обстеження закладів, рівня впливу інвестицій на їх діяльність, а також на основі їх поточних потреб.

Джерело

Останні новини
24.09.2021, П’ятниця
23.09.2021, Четвер
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward