“Через низьку зарплатню”: у Рівному звільняється заступниця міського голови

event 10:18 Понеділок 18 Вересня 2023 ПОЛІТИКА

Заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова повідомила громадськість, що йде з посади.

Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.

“Здійснилась серія чергових атак на моїх партнерів, котрі підтримували роками нашу громаду. Ці дії коштуватимуть закриттям усіх, напрацьованих мною, соціально важливих проєктів – ремонти санвузлів, ремонти відділень у лікарнях, утеплення закладів, ремонти укриттів, ремонти підліткових клубів, оновлення їдалень, придбання медикаментів для ВПО. Всі проєкти, котрі я здійснювала принципом спільнокошт ( поєднання коштів платників податків і позабюджетних джерел фінансування) – знищили”, – написала чиновниця.

Марина Кузмічова також відзначала, що триває боротьба за її посаду.

“Я не тримаюсь “крісла”. Мій кабінет пустує, бо якщо ти хочеш ефективності треба виходити за межі операційки (якої дуже багато). Паралельно внутрянці, будуючи нову систему взаємодій, потрібно щодня працювати з людьми, бути в закладах, радитись з активними особистостями, залучати їх до проєктів (коштів платників податків на все не вистачить, крім того, бюджети просядуть, на тлі виводу ПДФО військових з громад)”, – розповідає депутатка.

За словами Марини Кузмічової, за всім цим стоїть певна політична сила, але здогадки заступниця міського голови не озвучує, оскільки їй бракує доказів.

“Що ж, в театрі абсурду я більше брати участь не маю ніякого бажання. Крісло звільняю. Велкам”, – написала Марина Кузмічова.

Офіційною причиною свого звільнення депутатка вказала низький рівень заробітної плати. У 2022 році заступниця міського голови заробила трохи більше як 400 тисяч гривень.

Читайте також: Кирила Буданова зарахували на аспірантуру до одного з рівненських ЗВО

На посаді заступниці міського голови Рівного Марина Кузмічова працювала з грудня 2020 року.

Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward