Невдалий продукт для котлетного фаршу, який розпадається на сковороді

event 11:00 П’ятниця 29 Вересня 2023 Рецепти

Котлети — улюблена багатьма людьми м’ясна страва. Пухкі, ароматні та дуже смачні, якщо правильно приготовані, пише prostoway.

Пригадайте, адже бувало не раз так, що при смаженні котлети розпадались. Ніби все гаразд з рецептурою, а вони зрадницькі не виходили. Переважно для їх приготування використовують молоко, хліб, яйця, фарш, цибулю та спеції. Проте дещо з цього переліку варто прибрати.

Без чого треба готувати котлети

Досвідчені кулінари кажуть, що найкраще готувати котлети без яєць. Дехто може сказати, що це маячня, так ніколи не було, яйця завжди додають в фарш. А ви спробуйте та подивіться на результат.

Кулінарні експерти кажуть, що яйця є джерелом рідини для фаршу, а прихильники продукти кажуть, що вони потрібні для скріплення компонентів. Але є факт, що саме через яйця в більшості випадків стається фіаско з фаршем на сковороді.

Читайте також: Три поради, як приготувати смачну картоплю фрі в мікрохвильовій печі

Якщо у вас розпадаються котлети, спробуйте додати лише жовток, а не ціле та велике яйце. Також можна покласти в котлети вівсяні пластівці дрібного помелу. Їх попередньо треба замочити в окропі в пропорції 1:2, а через 10 хвилин можна перекласти до фаршу.

Нехай ваші котлети ніколи не розпадаються на сковороді та виходять найсмачніші!

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward